Sayfa 254/740 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 5920 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Dediğin çok mantıklı ama trade shark ın dediğini bende duymuştum... O doğru olabilir.
    eğer öyleyse benim 10 tl.ye aldığım fon günlük %10 kazançla sırayla 11-12-13-14...tl diye fiyat adımları olması lazım
    13 tl. den alan insan 14 tl.ye geldiğinde günlük % 7.6 kazanırken ben %10 kazanmaya devam mı edeceğim yani..?
    ya da her birimize ayrı birim fiyat uygulaması mı yapacaklar, fonda kaç bin kişi varsa artık herkesi %10'a denklemek için..?

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ocakta zamlarla pek çok memur bu maaşa yakın maaş alacak
    Sizin bu memur takıntınız artık hastalık durumuna varmış ! Memur- sen ' e bu yazınızı gönderdim ve yılın memur düşmanı seçilmenizi teklif ettim. Sizi bu noktaya getiren memuru çok merak ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Sizin bu memur takıntınız artık hastalık durumuna varmış ! Memur- sen ' e bu yazınızı gönderdim ve yılın memur düşmanı seçilmenizi teklif ettim. Sizi bu noktaya getiren memuru çok merak ediyorum.
    Böyle düşünüyorsan çok zeki bir adam değilsin demek istediğimi bu forumda anlayan akıllı arkadaşlarım var

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ocakta zamlarla pek çok memur bu maaşa yakın maaş alacak
    Bu memur kesiminin veya ücretlinin diyeyim böyle alım gücünün devam edeceğini düşünüyor musun? Yoksa Seçim öncesi son bir balayı mı olacak!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    eğer öyleyse benim 10 tl.ye aldığım fon günlük %10 kazançla sırayla 11-12-13-14...tl diye fiyat adımları olması lazım
    13 tl. den alan insan 14 tl.ye geldiğinde günlük % 7.6 kazanırken ben %10 kazanmaya devam mı edeceğim yani..?
    ya da her birimize ayrı birim fiyat uygulaması mı yapacaklar, fonda kaç bin kişi varsa artık herkesi %10'a denklemek için..?
    Aslında yanılsama yaşıyorsunuz. Şöyle düşünürsek biraz daha mantığı çözeriz.

1 kasımda birim fiyatı 2 liradan 10000 pay aldık diyelim. Her gün düzenli artış oluyor.......

10 kasımda 5000 pay daha almak istediğimizde birim fiyat 2,15 tl. olmuş olacak. sonra.....

01 aralıkta 10000 pay almak isteyen için fiyat belki 2,5 lira olacak.

Böylece aslında erken alan maliyeti ile son alan maliyeti farklı oluyor. Fonun toplam kazancı birim fiyata eşit yansıyor ve satanın yerine yeni fiyatla müşteri geliyor. Anormallik yok aslında.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu memur kesiminin veya ücretlinin diyeyim böyle alım gücünün devam edeceğini düşünüyor musun? Yoksa Seçim öncesi son bir balayı mı olacak!!!!
    benim vurguladğım çok açık arkadaş 2 milyonun getirisi iyi demiş bende diyorum ki bu getiri artık sıradan bir maaş oluyor yatırım tercihine dikkat et demek istiyorum adam kalkmış memur düşmanı diyor

7. Nerdesin Gıdıvan gelde anlat arkadaşlara

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bunun S olanından farkı miktar mı?
    tam olarak bilemiyorum,

Sayfa 254/740 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz