Sayfa 261/740 ÝlkÝlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 5914 madde; 2,081 - 2,088 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

1.  Alýntý Originally Posted by mavsar Yazýyý Oku
    Kiþisel olarak faizli mevduat hesaplarý ile ilgilenmiyorum. Fakat bir arkadaþým bana Garantiden 1 milyon üstüne %59,5 faiz verildiðini gösteren ekran görüntüsü arttý. Sizin yazdýðýnýz oranlara bakýnca farklý bir durum mu var diye merak ettim
    11.30 a kadar 62 ler verildi. Enteresan

2.  Alýntý Originally Posted by CALM Yazýyý Oku
    11.30 a kadar 62 ler verildi. Enteresan
    Garanti, vadeli mevduata mý % 62 verdi?
    Bu doðru mu?
    Kaç günlük için vermiþ?

3. DDKKM bozanlar ve TL ye geçenler için daha önce benimde kulaðýma geldiði üzere 55 60 oranlar vardý zaten.Bu sizin bahsettiðiniz oran düz mevduata mý dönene mi?

4.  Alýntý Originally Posted by Mathias Yazýyý Oku
    DDKKM bozanlar ve TL ye geçenler için daha önce benimde kulaðýma geldiði üzere 55 60 oranlar vardý zaten.Bu sizin bahsettiðiniz oran düz mevduata mý dönene mi?
    DDKKM’den dönenedir de, yine de bu oraný veriyorlar mý acaba?
    Düz mevduata hele hiç mümkün deðil.

5.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    DDKKM’den dönenedir de, yine de bu oraný veriyorlar mý acaba?
    Düz mevduata hele hiç mümkün deðil.
    Zaten sýkýntýda orada DDKKM den bir seferliðine güzel oran aldýn çýktýn.Bir daha geri dönüþ yok.Elin mahkum düz dolar alacaksýn yada tl de devam diyeceksin daha düþük daha riskli faiz oranlarý ile.Þu son 3-4 aydýr DDKKM den dönüþ oranlarý dolarýn primini yendi bu net.Benim eylülde 27.03 den baðladýðým dolarý yenmesi için 30 tl olmasý gerek dolarýn aralýk 19 da.46 oran almýþ idim dönüþe .Geçen hafta sorduðumda yine yüzde 10 25 50 oran dönüþ gibi paketleri olduðunu 50 55 faiz alabileceðimi belirtti idi bankacým.

6.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Garanti, vadeli mevduata mý % 62 verdi?
    Bu doðru mu?
    Kaç günlük için vermiþ?
    DDKKM falan deðil bildiðiniz düz mevduat. arkadaþým ekran görüntüsü verdi. Bir baþka tanýdýðým da 100k TL sini 92 gün 59,50 den baðlamýþ. Onunda ekran görüntüsü var. 11,30 da normal oranlara dönmüþ banka. Oturup ekran mý gözleyeceðiz. Büyük þans.

7.  Alýntý Originally Posted by CALM Yazýyý Oku
    DDKKM falan deðil bildiðiniz düz mevduat. arkadaþým ekran görüntüsü verdi. Bir baþka tanýdýðým da 100k TL sini 92 gün 59,50 den baðlamýþ. Onunda ekran görüntüsü var. 11,30 da normal oranlara dönmüþ banka. Oturup ekran mý gözleyeceðiz. Büyük þans.
    Böyle bir durum varsa TL’ye sýkýþtýðýný gösterir.

8.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Böyle bir durum varsa TL’ye sýkýþtýðýný gösterir.
    Kýsa süreli acil bir ihtiyaç oldu anlaþýlan. Yakalayan yakaladý. Heralde 5 mio üstü için 62% vermiþ. ( saat 11,30 a kadar )

Sayfa 261/740 ÝlkÝlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •