Sayfa 265/738 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 5898 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    58 60 faiz oranı bende bankacımdan teyid ettim.Garanti harici bir banka.Yani var evet bu oranlar.
    Sn.mathıas , yazdığınız oranın hangi bankadan alındığını veya verildiğini belirtmenin sakıncası nedir ? Yazmayınca heyecan mı oluyor ? Madem banka ismi yazmayacaksanız oranı da hiç yazmasaydınız. Size yakışmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Bendeki ekran görüntüsünü paylaşayım

Tesekkurler

3. Sanki faiz oranı dünyada nadir bulunan bir değerli elementmiş gibi , nerede kaç olduğunu yazarlarsa birileri koşup gidecek ve O'na kalmayacakmış ..... Bu başlık oran paylaşım yeri. At yalanı ******* in***** gibi oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Sn.mathıas , yazdığınız oranın hangi bankadan alındığını veya verildiğini belirtmenin sakıncası nedir ? Yazmayınca heyecan mı oluyor ? Madem banka ismi yazmayacaksanız oranı da hiç yazmasaydınız. Size yakışmadı.
    Ya haklısınız aslında.Banka fiba.Özür.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    kiraz hesap hoşgeldin faizi 45 gözüküyor 60 oran eğer verilmişse 30 milyon falan olması lazım

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    sn. mathias, malum -yavru - dediğimizde ; kuzu, dana, kedi, kuş yavrusu gibi şeyler de kastedilmiş olabiliyor.

Şu ana kadar anladığım ; Fiba %50 - 60 oran ....... kaç güne, düz mevduata mı , TL. kkm dönüşe mi , ddkkm dönüşe mi....

7. Fiba daki özel müşteri temsilcime şimdi sordum ; yok beyim, sizi keklemişler dedi. nayır nolamaz dedim. Kız sordu soruşturdu dönüş yaptı. yemin ediyor yok diyor. Belki diyor, çok yüklü dövizden dönen müşteri için özel verilen bir orandır diyor.

8. Evet şimdi daha detaylı telefonda konuştum.Ben garandaki orandan hareketle 60 var mış demiştim oda evet bizde de derken DDKKM den dönüşü kastetmiş.Full olarak DDKKM den çıkarsan 58 60 dedi. Normal düz mevduat için 32 45 güne 45 dedi.
    GARAN tideki arkadaş kesin mi düz mevduat / dönüş konusunda?
    Karışıklık için özür yeniden.

Sayfa 265/738 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •