Sayfa 3/705 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5638 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Peki bu borsayi gercekte kim aliyorda yukseliyor.gel gel yapan kim.

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Peki bu borsayi gercekte kim aliyorda yukseliyor.gel gel yapan kim.
    Faizi kim indirip çıkarıyorsa o ..
    Ciddi sorduğunuzu varsayıp cevap verdim.
    Serbest bir piyasada olduğumuzu düşünmeye devam ederseniz sizin bileceğiniz iş .
    ekim 2021 de nasıl abuk subuk bir kararla faiz indirmeye başladıkları gün olacakları sn sinde hesap edip dipten borsayı çevirdiler .
    O gün bugündür de yükseliyor.
    Sizce kim ?
    Hepsi koordineli hepsi hesap kitaplı döviz faiz borsa hepsinde full kontrol var.

Etkin piyasa hipotezi vardir.yani gercek alicilar ve saticilar fiyati olusturur.buradaki fiyatlar maniplasyon bence.borsalarla reel ekonomi ayni degildir.ben almam.ama yukari gidebilir.

4. kkm faizleri 12 ye düşünce.. aman döviz almasınlar diye faiz üst sınırını serbest bıraktılar.. kkm faizleri 45 e dayandı..
    şimdi de % 30 dan kkm yapmasınlar diye alt sınırı kaldırıyorlar..

hadi tl kkm cileri sıkıştırdın.. ddkkm ne olacak..adam zaten dövizden dönmüş alır dövizini devam eder..

5. kkm olayını bir çözsünler sıra düz mevduatlara da gelecek bakmayın bugün için görece yüksek faiz verdiklerine bunlar iyi günlerimiz politika faizi %30 kkm için bankanın teklif ettiği oran %5 vakti zamanı gelince düz mevduata ne verecekler hep birlikte göreceğiz.
    Aynı çorabı düz mevduatcının başına da örecekler şu kkm işini bir yoluna koysunlar.

6. yeni yerde, yerimi alayım....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

faizciler inşallah bu başlıkta sizde kazanırsınız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ijv 40.57 mk

rpp 39.88 mk

ac4 38.80 mk

Sayfa 3/705 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •