Sayfa 3/735 ÝlkÝlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5875 madde; 17 - 24 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

Peki bu borsayi gercekte kim aliyorda yukseliyor.gel gel yapan kim.

2.  Alýntý Originally Posted by blue70 Yazýyý Oku
    Peki bu borsayi gercekte kim aliyorda yukseliyor.gel gel yapan kim.
    Faizi kim indirip çýkarýyorsa o ..
    Ciddi sorduðunuzu varsayýp cevap verdim.
    Serbest bir piyasada olduðumuzu düþünmeye devam ederseniz sizin bileceðiniz iþ .
    ekim 2021 de nasýl abuk subuk bir kararla faiz indirmeye baþladýklarý gün olacaklarý sn sinde hesap edip dipten borsayý çevirdiler .
    O gün bugündür de yükseliyor.
    Sizce kim ?
    Hepsi koordineli hepsi hesap kitaplý döviz faiz borsa hepsinde full kontrol var.

Etkin piyasa hipotezi vardir.yani gercek alicilar ve saticilar fiyati olusturur.buradaki fiyatlar maniplasyon bence.borsalarla reel ekonomi ayni degildir.ben almam.ama yukari gidebilir.

4. kkm faizleri 12 ye düþünce.. aman döviz almasýnlar diye faiz üst sýnýrýný serbest býraktýlar.. kkm faizleri 45 e dayandý..
    þimdi de % 30 dan kkm yapmasýnlar diye alt sýnýrý kaldýrýyorlar..

hadi tl kkm cileri sýkýþtýrdýn.. ddkkm ne olacak..adam zaten dövizden dönmüþ alýr dövizini devam eder..

5. kkm olayýný bir çözsünler sýra düz mevduatlara da gelecek bakmayýn bugün için görece yüksek faiz verdiklerine bunlar iyi günlerimiz politika faizi %30 kkm için bankanýn teklif ettiði oran %5 vakti zamaný gelince düz mevduata ne verecekler hep birlikte göreceðiz.
    Ayný çorabý düz mevduatcýnýn baþýna da örecekler þu kkm iþini bir yoluna koysunlar.

6. yeni yerde, yerimi alayým....
    azaz nickli hesabýmýn açýlmasýný talep ediyorum admin....

faizciler inþallah bu baþlýkta sizde kazanýrsýnýz
    69 mu yok daha neler. Bu yýl mý? Ýmkansýz.Bozguncular aðzýnýzdan çýkaný kulaðýnýz duyuyor mu?

Ijv 40.57 mk

rpp 39.88 mk

ac4 38.80 mk

Sayfa 3/735 ÝlkÝlk 123451353103503 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •