Sayfa 305/773 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. QNB Mersin 5m, 92 gün 48%
    Garanti ve Akbank 48% , vakıf ,Halk 47% , İşbank 46% bu hafta mevduata 48% var üstü yok, perşembe ppk dan sonra haftaya 50%+ bekliyorum. 2019 mayıs ayı gibi , faiz yukarı, mevduat yukarı 24-25% lerde zirve yapmıştı. o dönem ppf ler kafa kafaya gelmiş, hatta geçmeye başlamıştı kısa süreliğine. An itibari ile yabancı hisselerden karı alıp, çıkıp düzeltme öncesi faize koymak, düzeltmeden sonra seçim öncesi tekrar almak için elim tetikte bekliyorum.

2. Enpara altlimitsiz 92 güne %47.5 veriyor.

Beyler bayanlar , günlerdir fon muhabbeti çok baydı artık , burası mevduat faizi başlığı , bir altta yatırım fonları başlığı var lütfen oraya yazın, lütfen lütfen lütfen!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    QNB Mersin 5m, 92 gün 48%
    Garanti ve Akbank 48% , vakıf ,Halk 47% , İşbank 46% bu hafta mevduata 48% var üstü yok, perşembe ppk dan sonra haftaya 50%+ bekliyorum. 2019 mayıs ayı gibi , faiz yukarı, mevduat yukarı 24-25% lerde zirve yapmıştı. o dönem ppf ler kafa kafaya gelmiş, hatta geçmeye başlamıştı kısa süreliğine. An itibari ile yabancı hisselerden karı alıp, çıkıp düzeltme öncesi faize koymak, düzeltmeden sonra seçim öncesi tekrar almak için elim tetikte bekliyorum.
    benzer bir planım var

cds bu kadar dusmus elimdeki eurobondlar değerlenmisken ben de satıp kârımı alıp secime kadar faize koyup
    secimden once tekrar dolar bazlı yatırım fonlarına donmeyi dusunuyorum

beni korkutan tum ulkenin benzer seyler dusunmesi ve genelde herkes aynı seyi bekleyince ongorulen gibi olmuyor

5.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın Batman brent petrol çok düştü 80 doların altı dolar da 29 da fakat bütçe batık olduğu için zam yapıyorlar. Normalde indirim olması lazım. Kasa bomboş. Ayrıca yıllık net 50-60 aşağıya mevduat yapılmaz. Enflasyonun seneye 40 tan çok daha fazla olur. Kimse hayale kapilmasın bence en iyi yatırım borsa. Dudu bize böyle öğretti. Onu da anmış olalım.
    Duduyu anmış olalım derken kendisinde bir problem mi var ?

6. bugün, denizbank, 30.000 usd, 29.08 den bozdurdum. 3 ay vadeli, %53 oran ile bagladım. secim öncesi dönecek şekilde.
    hayırlı ugurlu olsun.
    hafize hanım tl ye dönüş vakti demişti, uyduk napalım

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aslında son dönemde bir miktar sıcak para girişi var...Bu sıcak paranın yanında Devlet Bankalarıda epey bir dış borçlanma yaptı ...Bu dövizler MB depo edildiğinden Merkezin eli en azından seçime kadar güçlü duruyor..

Millet 50 faizi beğenmeyip dövizde kalmaya devam etmesinin arka planında yaşanan travmalar var ama o travmalar döneminde NAS vardı...

Bence 2024 faizcilerin yılı olacak....
    Sayın heval,
    Faizcilere zırnık koklatmazlar. Senelerdir böyle bu...Faiz park yeri, uzun kalınmaz.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

8.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    bugün, denizbank, 30.000 usd, 29.08 den bozdurdum. 3 ay vadeli, %53 oran ile bagladım. secim öncesi dönecek şekilde.
    hayırlı ugurlu olsun.
    hafize hanım tl ye dönüş vakti demişti, uyduk napalım
    Sayın eberco,
    DDKKM dönüşü müdür? Ben bulamıyorum bu oranları.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Sayfa 305/773 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •