Sayfa 312/735 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 5880 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    ykb 92 gün , 48 çıkıyor mobilde
    47-48 her banka vermeye başladı 50 üstü vermeleri lazım yıl sonu birde.Eğer mb kararından sonra önümüzdeki hafta 50 üstü oranlar gelmese yeni yılla birlikte bunlar 47-48'den de aşağı inmeye başlarlar.

2.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    47-48 her banka vermeye başladı 50 üstü vermeleri lazım yıl sonu birde.Eğer mb kararından sonra önümüzdeki hafta 50 üstü oranlar gelmese yeni yılla birlikte bunlar 47-48'den de aşağı inmeye başlarlar.
    min 60-65 olmalı .

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aslında Ülke insanı çok fırsatcı...

AKP pandemide millet batmasın diye sıfır faizli , 1-2 yıl ödemesiz falan işletme sahiplerine Kredi verdi , krediyi alan gitti yalı villa lüx arabaya paraları yatırdı a.q...

Bu dönem öncesinde de bedava para dağıtan hükümdarlarımız vardı , mesala kara cuma indiriminden dolar alanlar falan

Sistem tamamen çürümüş ; bedava paraya alışmış İktidar yanlısı ve iktidar olanların sistemine güvenip nasıl TRY nakitte beklenir bilemem ama seçime kadar seçmene ihtiyaç olduğundan sizinde %50 faizin tadına bakmanızda bir sakınca yok gibi görünüyor

Y.T.D
    Sen bu işi biliyorsun.. Yapıyorsun bu sporu

4.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    min 60-65 olmalı .
    bize yedirmezler hocam o oranları

5. Vakıf 47.75 32 gün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Vakıf 47.75 32 gün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Miktar ne kadar hocam yeni para veya tl kkm'den geçiş değilse düne gore artış var vakifta.

7. selamlar

dün vakıfbank 47.50 teklif etti kabul etmedim . günlük olarak vakıf 6. fon alarak haftaya %50 üzeri bağlarım diye düşünüyorum
    miktar 1000 k

ocaktan itibaren oranlar düşer diye düşünüyorum ( belki mart sonu , seçim hatırına )

8.  Alıntı Originally Posted by ativan Yazıyı Oku
    benzer bir planım var

cds bu kadar dusmus elimdeki eurobondlar değerlenmisken ben de satıp kârımı alıp secime kadar faize koyup
    secimden once tekrar dolar bazlı yatırım fonlarına donmeyi dusunuyorum

beni korkutan tum ulkenin benzer seyler dusunmesi ve genelde herkes aynı seyi bekleyince ongorulen gibi olmuyor
    10 gün içinde bir şey olursa vebalini üzerime almak istemem ama Eurobond'ları 10 gün sonra satarsanız 2025'te verginin yaklaşık yarısı cebinizden çıkar. Hem enflasyon değerlemesi yapılır hem de vergiye ayırdığınız para ile bir yıllık %50 faiz alırsınız. Bir de profesyonel bir muhasebeci ile çalışırsanız vergiyi daha da indirir. Ben ABD hissleri için 2-3 yıl önce hesaplatmıştım. Tahminimden daha az ödedim. Terminolojiler falan var şuradan şu var oradan indiririz falan.

Bence 10 gün bekleyin satmak için - ama fiyatı düşerse sorumluluk almak istemem.

Tek enayiliğim size dediğinizi yapmamıştım. Yeni yıla 4 gün kala satmıştım. 4 gün sonra satsam ödemiş olduğum verginin üçte birini - dörtte birini falan öderdim herhalde.

Elinizdeki Eurobond değil de fonsa 10% stopaj yine aynı 10 gün sonra.

Sayfa 312/735 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •