Sayfa 345/743 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 5937 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Arkadaşlar her sene yılın son haftası bankalar bilanço için iyi oran verirlerdi.. Bakıyorum bırakın artışı düşüş var faizler de.. Ne diyorsunuz yarını mı bekliyorlar?

2. 48 alınır rahat

3.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Yıllık %7.48, nereden baktınız bu getiriye?
    Ahan da..

4.  Alıntı Originally Posted by Ultraekin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar her sene yılın son haftası bankalar bilanço için iyi oran verirlerdi.. Bakıyorum bırakın artışı düşüş var faizler de.. Ne diyorsunuz yarını mı bekliyorlar?
    ne beklemesi yahu yıllardır aynı senaryo, hedeflerine ulaşan bankalar oranları indirir..

5. Mevduatta ve bazı fonlarda uygulanan stopaj indirimi ve muafiyeti 31 Aralıkta sona eriyor.

Eğer bir uzatma gelmezse mevduat faizlerinde stopaj 15% 'e, fonlardaki stopajda hisse senedi yoğun fonlar hariç 10% 'a yükselecek.

6. Vakıfbank 7/24 Mevduat Teklifi diye bir şey çıkarmış. Hiç kullanan oldu mu?

https://www.vakifbank.com.tr/vakifba...px?pageID=3940

Alıntı Originally Posted by Vakıfbank
    VakıfBank mevduat teklifiyle de Daima Seninle.

Bankamıza getirmeyi düşündüğünüz mevduatınız ile ilgili bilgileri Bankamız internet sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden bize iletin, mevduatınızın dönüş tarihinde size mevduat teklifimiz ile geri dönelim.

7. Forumda çoğu arkadaş ziraat bankasının dolar bazlı zp6 fonunu öneriyor,verilen bilgilerden risk seviyesi de çok düşükmüş.
    Bu fonda stopaj oranı var mı?Birde fon yönetim kesintisi gideri ne kadar?Bugün almayı düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Forumda çoğu arkadaş ziraat bankasının dolar bazlı zp6 fonunu öneriyor,verilen bilgilerden risk seviyesi de çok düşükmüş.
    Bu fonda stopaj oranı var mı?Birde fon yönetim kesintisi gideri ne kadar?Bugün almayı düşünüyorum.
    Ayni fondan bende de var.

Serbest fon olduğu için stopaj 10%. Bir de tabii sadece nitelikli yatırımcılara açık.

Sayfa 345/743 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •