Sayfa 466/735 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 5880 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Şimdi hafize hanım 9 ay görev yaptığına ve ilk kadın merkez bankası başkanı olduğuna göre onun imzasına sahip banknotun koleksiyon değeri olur mu ?
    hafize zamanında çıkarılan demir 5 tl. toplayacağım ama bir türlü denk gelmiyor..
    gerçi darphane ürünü ama yine de bir türlü göremedim..

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    hafize zamanında çıkarılan demir 5 tl. toplayacağım ama bir türlü denk gelmiyor..
    Bende 5 tane var.
    Koydum kenara.
    Saklıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bende 5 tane var.
    Koydum kenara.
    Saklıyorum.
    100.yılda atatürk'ü anmak için yapılan yegane şey en küçük kağıt parayı metal olarak anı parası haline getirmek çok yazık..

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    100. Yıla Özel 5 TL Madeni Paralar 100 Milyon Adet basılmış. Aslında güzel bir hediye ama fazlası değil.
    Mesela bende 2002 dünya kupası 3.lüğü parası var. Ama 16.365 gibi bol miktarda basmışlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    100. Yıla Özel 5 TL Madeni Paralar 100 Milyon Adet basılmış. Aslında güzel bir hediye ama fazlası değil.
    Mesela bende 2002 dünya kupası 3.lüğü parası var. Ama 16.365 gibi bol miktarda basmışlar.
    geçtim anı değerini 100. yıl diye biraz kaliteli alaşım kullandılarsa toptancısı için 1 tl toplamaktan daha karlı hale gelebilir, hele bu enflasyonla..

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    12 aylık ve 3 aylık bilançolar hangi sektörün negatif etkilendiğini gösterecek asıl 3 aylık önemli ama Mayıs ayına daha çok var....Faiz yüksek olursa aslında en başta Beton tarikatı etkilenir ama Beton tarikatının işi bayağı fazla ; 10 Şehirde işleri var....
    Abi şurada akıl içeren nadir yorumlar var.. Akıl içeren yorum için sağol, varol..

7. Hayır. Lokanta fiyatlarındaki.artis 2023 te diğer ürünlere göre fazla yükseldi. O zaman ağırlığı düşüktü.Muhtemelen 2024te lokanta fiyatlari (2023 te fiyati diğer ürünlerden fazla arttığı için) göreceli daha az artacak. Biz de tam o anda endekste ki ağırlığını artırıyoruz. Benzer şekilde 2023 doğalgaz elektrik zamları neredeyse hiç yoktu. Seçimden sonra kallavi zam gelmesi bekleniyor. Hop 2024 te ağırlıkları düşmüş.

Bugun 2 yıllık 6 ayda bir net %2 getiri sunan (stopajdan muaf) bir EUR devlet tahvil ihalesi var. Garanti bankası 10000 Eur üzeri talep topluyor..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

Sayfa 466/735 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •