Sayfa 50/734 ÝlkÝlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 5871 madde; 393 - 400 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

1. Odeabank 46 güne 43 veriyor. Ayrýca Türkiye nüfusu 86 milyonu geçmiþ. 1 milyon ve üstünde mevduatý olan sayýsý 1milyon 100 bini geçmiþ bence normal çoðu döviz ve altýndan kazandý fakat bu hýzlý yükseliþ 2024 de hýz keser.

Alýntý Originally Posted by bahri Yazýyý Oku
    10 milyonda ayaða düþecek.!!!!

https://bluedollar.net/informal-rate/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyasý.!!!
    Kötümser yalnýz tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ýþýðý görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ýþýðý hem de gelecek treni görür.!!!

3. Umarým!....

4.  Alýntý Originally Posted by yolgider Yazýyý Oku
    Hocam hem düz mevduat hem kkm den normal mevduata geçiþlerde þuan 60 'ý býrakalým 45 üstü veren varmýdýr hiç bilmiyorum.
    su ana kadar en yuksek normal mevduata 42 43 veren var ustu daha denk gelmedý..halkbank 43 vakýf 42 verýyor
    """Kafeslerde doðan kuþlar özgürlüðü günah sanýrlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanlarýn yeryüzünde olmayan hayalleri vardýr."""

5. Sosyal medyada algý yarattý bazý ekonomistler 50 55 ler havada uçuyor diye hepsi palavra

6.  Alýntý Originally Posted by KNUCK Yazýyý Oku
    Yarýn vadem doluyor mevduatta. En yüksek 40 akbank veriyor. Teb 42 diyor nette ama daha görüþmedim. En son oran alan birileri varsa yazabilirlerse sevinirim. 1 milyon üstü meblaðlar için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Halkbank 35 günlük 43 verdi, uzun pazarlýklara raðmen 1 puan dahi artýrmadý, baðlamadým Nkolayla günlük devam ediyorum

7.  Alýntý Originally Posted by bahri Yazýyý Oku
    Sosyal medyada algý yarattý bazý ekonomistler 50 55 ler havada uçuyor diye hepsi palavra
    Kkm dönüþüne
    Qnb 55 verdi 3 aylýða yüzde 60..þu an var mý bilmiyorum ..

Sayfa 50/734 ÝlkÝlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •