Sayfa 500/738 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5898 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Mavideniz35 Yazıyı Oku
    O devalüasyon yapılacak .. ama parça parça ama aniden..

Dış ticaret açığı feyzaya gidiyor , döviz yok döviz..
     Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    unutmayin en önden hisselerde devalüsyon olur,en son dolarda olur

Hırsız davul zurnayla haber vererek gelmez. Söylemde en dürüsttür ama eylemde yakalanana kadar.
    Bende deveyi bekliyorum. Çöl sıcakları başlamadan gelmeli.

2. Konu dışı ama kredi kartı taksitli nakit avansta 4.42 dışında daha düşük oranla kullandırım yapan banka varmı özellikle devlet bankaları uzun bir süre devam ettirmişlerdi geçen yıl.

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Beklendiği gibi sabit kaldı.

Bugünku metin de bir tık daha sahinlesme var.

Enflasyonun yükselmesi endişesi var ise kur kontrollü gitmek zorunda
    Seçim sonrası faiz artışı bekliyorum, Nisanda

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Konu dışı ama kredi kartı taksitli nakit avansta 4.42 dışında daha düşük oranla kullandırım yapan banka varmı özellikle devlet bankaları uzun bir süre devam ettirmişlerdi geçen yıl.
    Vakıf 30 bin TL ye kadar kredi kartından

12 Taksite , % 3,99 oranla veriyor..

Ben bankanın müşterisiyim diye mi veriyor tam bilmiyorum.
    distance

5.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Pazar günü bina yöneticiliği toplantısında mal sahiplerinden çıt yok, kiracılar şov yaptılar. 24 daireli binada sadece 6 mal sahibi katıldı. 8 kiracı vardı. Resmen yetkileri olmadığı halde toplantının gündemini altüst ederek ortalığı karıştırdılar ve alınacak kararlar alınamadı. Çatı tamiratı işi de kaldı. çatıda dairesi olan mal sahipleri götünü kaldırıp toplantıya gelmezse sonunda kafasına yağmur akar.

Kıssadan hisse olsun diye yazdım. Adam alınteriyle aldığı mala sahip çıkmıyorsa ülkenin kaderi hakkında ne bekleyeceğiz ki bunlardan...
    Kiracılar vekil olarak gelmemişse gözlemci olarak katılabilirler. Ama hiç bir karara katılamaz görüş bildiremezler. Eğer toplantıda taşkınlık yapan olursa polis çağırarak uzaklaştırılmalarını isteyebilirsiniz. Genel kurulda çoğunluk sağlamaz ise; karar defterine çoğunluk sağlanamadığı ve ikinci toplantının en az yedi gün sonra yapılacağı belirtilir. ikinci toplantıda kaç kişi katılırsa katılsın alınan kararlar geçerlidir. Ve herkes uymak zorundadır. Öyle hem genel kurula katılmayıp hem de kabul etmiyorum demek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Kiracıların apartman toplantılarında karar alma da herhangi bir yetkinlikleri , etkinlik leri yoktur hatta katılamazlar.Anca ve anca ev sahiplerinin yetkilendirmesi ile katılabilirler.İmzalı kağıtla size beyan etmeliler yada toplantı sırasında ev sahibini arayarak sözlü onay alınmalıdır.Siz toplantıda ne yetki ile buradasınız diye sordunuz mu acaba?
    Aslında kiracılara vekalet için imzalı kağıda gerek yok. Sözlü de olabilir. Borçlar kanununda bildiğim kadarı ile var.

7.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Aşağıdaki yazıyı okuyan, özünü anlamadan anında cevap yapıştırmış. Arkadaşlar altı çizili bölümde yazdığım gibi ; bu ülkenin ne hale geldiğini anlatmaktı maksadım. Yoksa Kat mülkiyet kanunu ezbere biliyorum. Anayasa mahkemesinin kararını tanımayanların ümmetinden beni dinlemelerini beklemek abes olur. Polis çağırsan, sulh hakimine toplantı iptal davası açsan .... sonuç ? 20 kusur andavalın alacağı ders var mı ?

Şu kadarını bilir ve söylerim ; bu saatten sonra bu ülkeyi ancak savaş pekler. Yoksa ATATÜRK bile düzeltemez !!
    Sn Canlı fazla bilgiden zarar gelmez. Belki bu bilgiler birilerinin işine yarayabilir

Akbank 1 m üzerine 32 güne %44 oran, 92 güne %48 mevduat faiz oranı verdi,

Sayfa 500/738 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •