Sayfa 549/735 ÝlkÝlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5873 madde; 4,385 - 4,392 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

NISAN 2023 tarihe dikkat edin

Alýntý Originally Posted by heval Yazýyý Oku
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alýntý Originally Posted by servetbey Yazýyý Oku
    NISAN 2023 tarihe dikkat edin
    Onun farkýndayým...Siz benim yazdýðým yazýya bakýn böyle bir talep olabilir mi demiþim

3.  Alýntý Originally Posted by Mathias Yazýyý Oku
    29.06 dolar kurundan 18 aralýk günü bozduðum ve 58 faiz verdikleri tl kýsmýnýn dönüþü 18 martta baþa baþ noktasý 33.06 . 58 faiz ile bile dolarý yenememiþ gibi gözüküyoruz daha 1 haftadan fazla var. Gerisini siz düþünün.
    baðlarken dönüþte zarar edeceksiniz diye o vakitler kinayeli yazdým
    O gün 35 den yerine koyabilirseniz kendinizi þanslý sayýn
    zor
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

4. Bu haftaya kadar 3.50 oran ile kredi veren bankalar vardý bedava paraydý özellikle Ocak Þubat ayýnda çekip altýn alan,dolar euro alan arkasýna yaslanýp keyfine bakýyor enflasyonist ortamda ve tl nin deðer kaybettiði koþullarda kredi çekip borçlanmak en iyisi.Bu hafta itibarýyla çoðu banka oranlarý 5 üzerine atmýþ hayat sigortasý tahsis ücreti hesaba katýnca artýk avantajlý olmaktan çýktý.Þuan geriye görece avantajlý diyebilecegimiz taksitli nakit avans kaldý onuda seçim sonrasý bitirirler.

5.  Alýntý Originally Posted by yolgider Yazýyý Oku
    Bu haftaya kadar 3.50 oran ile kredi veren bankalar vardý bedava paraydý özellikle Ocak Þubat ayýnda çekip altýn alan,dolar euro alan arkasýna yaslanýp keyfine bakýyor enflasyonist ortamda ve tl nin deðer kaybettiði koþullarda kredi çekip borçlanmak en iyisi.Bu hafta itibarýyla çoðu banka oranlarý 5 üzerine atmýþ hayat sigortasý tahsis ücreti hesaba katýnca artýk avantajlý olmaktan çýktý.Þuan geriye görece avantajlý diyebilecegimiz taksitli nakit avans kaldý onuda seçim sonrasý bitirirler.
    En düþük TNA kaç. 2.99 VB diye duydum ama benim orda hesabým yok
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

6.  Alýntý Originally Posted by canlý Yazýyý Oku
    sn.výrtue , Aktif fx alým- satým için uygun. Ben alýp satmayan stokçuyum. Bugüne kadar özel bankacýlýk þb.den watsap talimatýyla swýft yapýyordum. Þimdi paralarý çukura çekince özel müþterilikten gn. md.lük þb.ye devretmiþler. Islak imza istediler. Ücretsiz swýft yapýyoruz diyorlar ama karþý banka kesinti yapýyor.

Dolarý ptt den çekebilirmiyim veya paratik bir yolu varsa baþka bir bankaya ücretsiz nasýl gönderebilirim. Yoksa gidip elden alacaðým ama 500 dolar için bile 3 gün sonraya randevu veriyorlar.
    Ben ihtiyaç olduðunda PTT den küçük miktarla çekiyordum. Ancak her PTT þubesi iþlemi yapamayabilir. Büyük bir þubeye gitsen daha iyi olur. Büyük miktarlar için PTT nin de elinde olmasý lazým. Bunun yerine Aktif ten satýp TL ye dönüyorum.
    KESÝNLÝKLE YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.
    Sadece Kendi Düþüncelerimdir. Buna göre iþlem yapmayýnýz.

7. Ziraat Katýmda þu an makas yüzde 19.

Alternatif ve TEB de yüzde 11 makas

Ýþbankasý, Ziraat ve ING de yüzde 7 makas var.

Hafta sonu için normal midir?
    KESÝNLÝKLE YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.
    Sadece Kendi Düþüncelerimdir. Buna göre iþlem yapmayýnýz.

8.  Alýntý Originally Posted by Maacit Yazýyý Oku
    En düþük TNA kaç. 2.99 VB diye duydum ama benim orda hesabým yok
    Zannetmiyorum 2.99 olacaðýný millet yaðmalardý.TNA oranlarý 4.42 ama bazý bankalar daha düþük kullandirabiliyor garanti ve vakýf 3.99 kullandýrdýlar geçen hafta þuan ayný devam ediyormu bilmiyorum.
    Geçen hafta garanti 3.50 ile kredi veriyordu 12 aylýk 300 bin tl kullandým gram altýn ve euro aldým bu hafta pazartesi mobil bankacýlýktan tekrar baþvurdum 200 bin tl onaylamadýlar hemen sonra merkez bankasý kararlarý gelince reddtmelerinin nedeni belli oldu ihtiyaç kredisi faizlerini iki günde zýplattilar.Kredi kapýlarý kapaninca TNA yüklenmeye baþladým.Enflasyonist ortam varsa tl borçlanacaksýn bunu bilir bunu söylerim.

Sayfa 549/735 ÝlkÝlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •