Sayfa 580/733 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 5859 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. cuma günü çarşı 32.45 ti satış.. sıra beklemeden aldım.. altında kuyruk vardı..
    ben bu hafta mb kuruyla eşitlenir diyordum.. gene 1 lira fark açıldı..

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Aktif fx alış: 32,25 satış: 33,00

Aktiften al çarşıda sat.
    Çarşı mobil uygulama olsaydı iyiydi. Aktiften ucuza dolar satışı , müşteriyi kafesleme yöntemi olmuş. 500 dolar bile alsanız nakit alamıyoruz. Başka bankaya swıft yaparak oradan elden alırım diye düşündünüzse boşuna. Swıft talimatınız 2 günde geçer. Ne anladım bu işten..

Belki de sadece ben bu tip bir bahtsızlık yaşamışımdır. Zira çok şikayetçi yok.

3. Maliyete bakın % 112,90 .. egonomi uçuyeahh.. zaten 12 ay taksitte yok ..
    distance

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Çarşı mobil uygulama olsaydı iyiydi. Aktiften ucuza dolar satışı , müşteriyi kafesleme yöntemi olmuş. 500 dolar bile alsanız nakit alamıyoruz. Başka bankaya swıft yaparak oradan elden alırım diye düşündünüzse boşuna. Swıft talimatınız 2 günde geçer. Ne anladım bu işten..

Belki de sadece ben bu tip bir bahtsızlık yaşamışımdır. Zira çok şikayetçi yok.
    Senin eşek bile senden akıllı.!!!
    Neye el atsan.!!!
    Elinde çürük elma.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. %52-53 ler başladı...

6. Bloomberg deki kel kafalı borsa sever yorumcu dolar mevduatları 5 MİLYAR ARTTI dedi.

Babacan MB nın her gün ne kadar dolar sattığını açıklaması gerekir. Örneğin bugün doları 33 TL de tutmak için ne kadar satıldı bilmiyoruz.

Şimşek seçim sonrası dolar 40 TL olacak lafı yalan...

Peki 40 değilse kaç olacak?

Vatandaşlar neden aylık yüzde 4, yıllık 50 faiz yerine dolar-altın alıyor?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Yahu Şimşek neden dolar almanıza gerek yok, çünkü aynı KKM gibi seçim sonrası en az 6 ay süre ile dolar ne kadar artarsan biz telafi edeceğiz DİYEMİYOR.... Bir söylese ya...

Çillerden başlayarak neredeyse tüm ekonomik krizlerin öncü göstergesi olarak bilinen "dolar alanın eli yanar" lafını sürekli söyleniyor.

Yahu onyıllardır dolar artmayacak deyip YAPTIĞINIZ DEVALÜSYONLARLA SERVETİMİZDEN ÇALDINIZ, ARTIK HAYVAN TERLİ DİYOR VATANDAŞ ONDAN ALTIN -DOLAR ALIYOR.

Akşam TV de yayınlanan döviz bürolarının önündeki vatandaşlarla yapılan konuşmalardan anladığım; eline TL geçen sanki cereyana tutulmuşta kurtulmak istercesine hemen soluğu buraların önüne gidiyor.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8. beyni sulanmış yabancının uşağı, hergün her saat bütün başlıklara yazı yazan - yapay zeka- mısın sen. her boka maydanoz oluyorsun. Anladığın bir şey de yok, sürekli slogan atıyorsun. Akıllı , yol gösterici bir önerin yoksa sadece izle ve öğren.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Senin eşek bile senden akıllı.!!!
    Neye el atsan.!!!
    Elinde çürük elma.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 580/733 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız