Sayfa 585/737 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 5895 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Kiralar pahalı, nerede kalsın.. insaflı olun

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benim favorilerim
    Nebati - Şahap ikilisi.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3. Denizbank'ın kurtaran hesap ismiyle KMH var bu hesaptan 12 ay taksitle para çektik diyelim daha sonra politika faiziyle birlikte kmh faizleri artınca kullanmış olduğum taksitli kmh'ın da faizi artar mı?

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bu aralar migros lar da kalabalik normal mi bilmiyorum iftara bir iki saat var filan gibi ama insanlar ile dolu marketler
    Keltoş hem Reisine sağlam destek atıyor , milletin gazını alıyor ; Hemde stokları hızla eritip nakde dönüyor..Bir taşla iki kuşu birden vuruyor a.q...Ticari zeka böyle birşey...Adam pandemiden başlayıp sağlam stok yapmışsa walla bayağı ciddi para yaptı..Şimdi o para ya faize gitmiştir ya da dövize ...Bir vurgunda oradan yaptımı Zengin daha zengin fakir daha fakir olacak

Sistem hep kasa kazanacak şekilde dizayn edilmiş a.q.....

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Denizbank'ın kurtaran hesap ismiyle KMH var bu hesaptan 12 ay taksitle para çektik diyelim daha sonra politika faiziyle birlikte kmh faizleri artınca kullanmış olduğum taksitli kmh'ın da faizi artar mı?
    Artmaz …

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Benim en güvendiğim kişi sadık abi ondan yatırım tavsiyesi alıyorum

7. Sabah Halk TV de ekonomi sohbetinde seçim sonrası süper bono beklendiğini söylediler.

Düşününce yazın gelecek turizm döviz girişine kadar 3 ay doları tutmak için geçici bir çözüm olabilir.

Ancak Çiller dönemi gibi yüzde 300-400 beklenmez. Belki yüzde 150-200 olabilir.

Ancak biraz araştırma yaptığımda 2021-22-23 her yıl bu tip söylentiler çıkmış.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Söyledikleri gibi deval olmazsa yüzde 36 nire, DDKKM ya teklif edilen yüzde 63 nire.

Gerçi Bir yılda TL yüzde 30 deval bile yese başabaş gibi olur.

Ancak 6 ay bağlı olması fırsatları kaçırabilir. Bir de 2. 6 ay için muhtemel yüzde 63 teklif edilmeyebilir.
    Benim gibi çoğu kişi vadesini ayarladığı seçim öncesi nasıl bir pozisyon alınabilir?

Senaryolar:

1-MB doları elindeki rezerv ile engellemeye devam edecek. DOLAR Aynı eğri ile stabil gider.

2-Son seçim öncesi yaşanan iki basamakla yapılan deval nedeniyle vatandaşların deval beklentisi artarak devam edeceğinden mevcut rezervleri tüketip "büyük kriz ve büyük deval" yerine ekonomi yönetimi PİYASA İLE İNATLAŞMAYIP PİYASANIN BELİRLEDİĞİ DOLAR DEĞERİNE YAKINSAYARAK doları engellemeyi bırakır. Yani yüzde 20-30 deval yapar.

3-Ekonomi yönetimi hem DEVALİ enflasyon için daha tehlikeli gördüğü hem de SIKILAŞMA için sadece politika FAİZİNDE GAZA BASAR.

4-GEÇİCİ ara ÇÖZÜM OLARAK hem yerlinin talebini kısmak hem de YABANCI KAYNAK GİRİŞİ için SÜPER BONO ÇIKARIR.

Sizlerin BEKLENTİSİ nedir?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 585/737 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •