Sayfa 90/737 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 5893 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Ben burada dolar 11 12 13 tl lerde iken fışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşkırıyor kuduruyoruz derken "millet aç aççççç" özel okullar turizm tesisleri battıııı..neee batttıııııııııııııııı....konkordato iflas dalgası işsizlik kapıdaaaa bankalar sallanıyor falan filan yazarak bizi trol olmakla suçlayanlar şimdilerde karı koca memur 80K alıyor yuh olmaz bu kadar yaaawww...
    Demeye başlamış..

Nee ahahahahahah

Bazı şeylerin farkına mı varılllldıııı..Yoksa nedir bilinmez artık.

2. 70K TL - Vakıfbank, KKM sonuydu. Düz vadeli %30 önerdiler. Yapmadık. KKM'yi de yenilemek %5 olmuş. Kabul etmedik.
    Son düzenleme : sathyz; 17-10-2023 saat: 16:05.

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sizde sosyal medyada sürekli yazın lütfen beyler , memurlara %10 dan fazla zam yapılmasın , emeklilerle arada çok büyük maaş dengesizlikleri oluştu yazık bu insanlara ,ülke bizim hepimiz aynı gemideyiz , karı koca memur maaşı 80 bin lira olmamalı...
    rahmetli babam kamudan genel müdür yardımcılığından emekli hayatta olsaydı 24000 tl maaş alacaktı makamı olduğu için makam tazminatı da dahil bu maaşa düşünün artık emeklilerin ne hale geldiğini kapıcı ile aynı maaşı alıyor çalışan ise 70 bine yakın alıyor müthiş bir fark oluştu zaten ocakta yine asgari ücrete ve memurlara yüksek zam gelirse elimde az kalan tl leri de full dövize çevireceğim bu gidişat iyi değil

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Ben burada dolar 11 12 13 tl lerde iken fışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşkırıyor kuduruyoruz derken "millet aç aççççç" özel okullar turizm tesisleri battıııı..neee batttıııııııııııııııı....konkordato iflas dalgası işsizlik kapıdaaaa bankalar sallanıyor falan filan yazarak bizi trol olmakla suçlayanlar şimdilerde karı koca memur 80K alıyor yuh olmaz bu kadar yaaawww...
    Demeye başlamış..

Nee ahahahahahah

Biz 1.8tl de söyledik dolara gömdük ve tavsiye ettik! kim inandı kimse.. tabi bu duruma ben memnun oldum açıkcası. paragöz arkadaş esasen paragöz değilmiş ve bir şekilde doğruyu bulmuş net olarak söyledği akla ve vicdana uygun "7500tl emekli maaşı alar varken memurların evine 80k para girmesini yadırgıyor" nedenin ne olduğu önemli değil sadece olması gerekeni ve doğruyu söylüyor.. son nefesine kadar bunu söyleyemeyip ahahahahahah yapan çoğunluk olarak malesef kalacak.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    rahmetli babam kamudan genel müdür yardımcılığından emekli hayatta olsaydı 24000 tl maaş alacaktı makamı olduğu için makam tazminatı da dahil bu maaşa düşünün artık emeklilerin ne hale geldiğini kapıcı ile aynı maaşı alıyor çalışan ise 70 bine yakın alıyor müthiş bir fark oluştu zaten ocakta yine asgari ücrete ve memurlara yüksek zam gelirse elimde az kalan tl leri de full dövize çevireceğim bu gidişat iyi değil
    Yıllarca tavandan prim şirketler gibi de vergi ödedik...Reis bizim gibileri ayakta dikti....

Neyse Yaparsa TAK parti yapar....Gerisi hikaye.....

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Ben burada dolar 11 12 13 tl lerde iken fışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşkırıyor kuduruyoruz derken "millet aç aççççç" özel okullar turizm tesisleri battıııı..neee batttıııııııııııııııı....konkordato iflas dalgası işsizlik kapıdaaaa bankalar sallanıyor falan filan yazarak bizi trol olmakla suçlayanlar şimdilerde karı koca memur 80K alıyor yuh olmaz bu kadar yaaawww...
    Demeye başlamış..

Nee ahahahahahah

Kardeş
    Seni takdir ediyorum.
    1 sene önce, asgari ücret 8000 TL olacak demiştin.
    Asgari ücret 400 USD mi olur, saçmalama demiştim.
    İtiraz etmiştim.

Şu an zam öncesi asgari ücret 410 USD.
    Ve %40 zam konuşuluyor.

Çok farklı şeyler yaşanıyor.
    Nitelikli personel (elektrikçi, tornacı, vs.) ile niteliksiz personel arasında maaş farkı kalmadı.

Yorumların inanılmaz net ve isabetli.

7. caddede ev bodrumda yazlık altta araba.. bakınca 15 milyon eder.. zamanında ucuzken alınmış..
    gelir sadece emekli maaşı.. açlık sınırında.. çok var böyle..

1 ev 1 araba olsun ama yanında kuvvetli pasif gelir de şart..

8. Sayın Dalton son 4 yıldır bunu hep anlattım sizin söylediğiniz ülkenin %10 u zar zor yaşıyor. Evinin tadilatını yapacak birikmiş parası bile yok. Birde en üst %10 var İsviçre standartların da yaşıyor. Geriye kalan %80 sürünüyor ve burada acı olan daha uzunca bir süre böyle devam edecek en az 3 sene

Sayfa 90/737 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •