Sayfa 91/739 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 5911 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sizde sosyal medyada sürekli yazın lütfen beyler , memurlara %10 dan fazla zam yapılmasın , emeklilerle arada çok büyük maaş dengesizlikleri oluştu yazık bu insanlara ,ülke bizim hepimiz aynı gemideyiz , karı koca memur maaşı 80 bin lira olmamalı...
    Hangi memur 40 bin TL alıyor merak ettim. Eşim A grubu kariyer uzman o bile 28 alıyor. Memur maaşı ortalama 22-25 arası değişiyor. Bu arada memurlara zaten %15 zam yapılacak. Pratikte %10 ile %15 in zaten hiç farkı yok nasıl olsa üstü enflasyon farkı olarak Haziran'da alınıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Hangi memur 40 bin TL alıyor merak ettim. Eşim A grubu kariyer uzman o bile 28 alıyor. Memur maaşı ortalama 22-25 arası değişiyor. Bu arada memurlara zaten %15 zam yapılacak. Pratikte %10 ile %15 in zaten hiç farkı yok nasıl olsa üstü enflasyon farkı olarak Haziran'da alınıyor.
    bir yanlışınız olmasın 8000 lira seyyanen zam yapıldı her memura ortalama memur maaşı daha yüksek bence

Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Kendim kamuda 15 yıllık mühendisim çocukla beraber 30 maaşım.
    Arkadaşım pisikolog 23
    Babam öğretmen (müdür olduğu için full ücret) 32 bin
    Düz memur arkadaşım bekar 22
    Bunlar 8 bin ekli maaşlardır.
    Çoktur azdır herkes yorum yapabilir ama 40 alıyorlar diye algı oluşturulmamalı.
    Hee 40 a yakın alan var mı var bölge müdürleri ama onlarında bizim kurumdaki sayısı 13 kişi (türkiye geneli 13 bölge müdürü)
    Yoksa ne paralar alan vardır ama memur dedin mi yüzde 90 ı 22 ile 30 arası değişir.
    Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Melihsah ben önümüzdeki Ocak ayından bahsediyorum , zaten memurlara %80 zam yapıldı , Ocak ayında %40-50 zam yapılmamalı , dolar kopacak gidecek yoksa...

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Melihsah ben önümüzdeki Ocak ayından bahsediyorum , zaten memurlara %80 zam yapıldı , Ocak ayında %40-50 zam yapılmamalı , dolar kopacak gidecek yoksa...
    Memurlara Ocak ayında %15 zam yapılacak gerisi enflasyon farkı. Dolae için merak etme kkm sürdüğü sürece kontrollü artış devam eder.

6.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    caddede ev bodrumda yazlık altta araba.. bakınca 15 milyon eder.. zamanında ucuzken alınmış..
    gelir sadece emekli maaşı.. açlık sınırında.. çok var böyle..

1 ev 1 araba olsun ama yanında kuvvetli pasif gelir de şart..
    aynen dediğiniz gibi caddeyi 3 harfli marketler kapatır bu gidişle ...

7.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Kardeş
    Seni takdir ediyorum.
    1 sene önce, asgari ücret 8000 TL olacak demiştin.
    Asgari ücret 400 USD mi olur, saçmalama demiştim.
    İtiraz etmiştim.

Şu an zam öncesi asgari ücret 410 USD.
    Ve %40 zam konuşuluyor.

Çok farklı şeyler yaşanıyor.
    Nitelikli personel (elektrikçi, tornacı, vs.) ile niteliksiz personel arasında maaş farkı kalmadı.

Yorumların inanılmaz net ve isabetli.
    Daha 300 dolar civarına gelecek önce..

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Kendim kamuda 15 yıllık mühendisim çocukla beraber 30 maaşım.
    Arkadaşım pisikolog 23
    Babam öğretmen (müdür olduğu için full ücret) 32 bin
    Düz memur arkadaşım bekar 22
    Bunlar 8 bin ekli maaşlardır.
    Çoktur azdır herkes yorum yapabilir ama 40 alıyorlar diye algı oluşturulmamalı.
    Hee 40 a yakın alan var mı var bölge müdürleri ama onlarında bizim kurumdaki sayısı 13 kişi (türkiye geneli 13 bölge müdürü)
    Yoksa ne paralar alan vardır ama memur dedin mi yüzde 90 ı 22 ile 30 arası değişir.
    Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bunlar net maaşlar mı hocam(cahilliğimi mazur görün)

Sayfa 91/739 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •