Sayfa 299/734 ÝlkÝlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 5871 madde; 2,385 - 2,392 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

1.  Alýntý Originally Posted by yolgider Yazýyý Oku
    Çoðu bankanýn en az 1 yýl vadeli sabit faizli olarak açýlan faiz gelirlerinin tercihe göre 1,3,6 aylýk ödendiði ara ödemeli mevduat ürünü var güncel faiz oranlarý için konuþmadým bankalarla, iyi bir oran verilirse acaba düþünülebilir mi?
    Þahsi fikrim; yarýn vade dönüþüm var bir kaç bankaya soracaðým eðer %45-47 gibi oran bulabilirsem baðlamayý düþünebilirim.Her ay alýnan aylýk düzenli faiz geliri de baþka þekilde deðerlendirilebilir (dolar,tl kkm,düz mevduat gibi)
    Burgana da sorun.onlarda iddialý senelik baðlayýp aylik ödemelide.hemde sýfýr stopaj..artý bilesigi de var.alinan faizleri de aktif bonoda tutacaksýn.lakin beni endiþelendiren þu var hem Mehmet Þimþek hem Hafize hanýmýn dediklerinde; iþimize karisilmaz gorusulmezse enflasyon da duþmezse 70 80 faizleri görebiliriz havasý var.hic öyle seçimden sonra faiz indirecekmis gibi durmuyorlar..y.t.d

2.  Alýntý Originally Posted by realities Yazýyý Oku
    sizin eþlenik olabilmesi için 2 koþul var
    birincisi paranýn 1 yýl süreyle fonda tutulmasý
    ikincisi fon getirilerinin daimi olarak þu anki getirinin altýna düþmemesi
    yoksa en baba ppf þu anda nkolayýn getirisini geçemiyor..
    Nkolay ne veriyor bilmiyorum.
    Paylasirsaniz ogrenmis oluruz.

1 yil sure kismi biraz anlamsiz olmus.
    Siz mevduata yatýrdýginizda 1 yillik mi yapiyorsunuz.

Ppf nin en buyuk avantaji istedigin zaman istedigin kadar satis yapabilmen.
    Ikincisi yeni bir faiz artisinda vade sonu derdi olmadan getirisini alirsiniz.
    Yada tam tersi.

3.  Alýntý Originally Posted by r.lucas Yazýyý Oku
    Burgana da sorun.onlarda iddialý senelik baðlayýp aylik ödemelide.hemde sýfýr stopaj..artý bilesigi de var.alinan faizleri de aktif bonoda tutacaksýn.lakin beni endiþelendiren þu var hem Mehmet Þimþek hem Hafize hanýmýn dediklerinde; iþimize karisilmaz gorusulmezse enflasyon da duþmezse 70 80 faizleri görebiliriz havasý var.hic öyle seçimden sonra faiz indirecekmis gibi durmuyorlar..y.t.d
    Burgan da aklýmda yarýn oran alacaðým.Tesekkur ederim.

4. Su anda yilin en begenilen ik törenindeyim.
    Unlu sektorundeki en basarili ik odulunu aldi.
    Buradan tebrik edelim....

5. bugün itibarý ile son bir ay getirilerine göre en yüksek getirili ppf ler ve mevduat eþlenikleri:

sn Xer siz paylaþmadýnýz ben paylaþayým. bir hata varsa düzeltin lütfen.

6.  Alýntý Originally Posted by r.lucas Yazýyý Oku
    80 faiz mi seçimden sonra iþ dünyasý yeter artýk demeye baþlar

7.  Alýntý Originally Posted by shorts Yazýyý Oku
    bugün itibarý ile son bir ay getirilerine göre en yüksek getirili ppf ler ve mevduat eþlenikleri:

sn Xer siz paylaþmadýnýz ben paylaþayým. bir hata varsa düzeltin lütfen.

Bu tablo külliyen yanlýþ.sasirtmacali ...yýllýk bileþik faizi yazmýþ olabilier ...

8.  Alýntý Originally Posted by Xer Yazýyý Oku
    Nkolay ne veriyor bilmiyorum.
    Paylasirsaniz ogrenmis oluruz.

1 yil sure kismi biraz anlamsiz olmus.
    Siz mevduata yatýrdýginizda 1 yillik mi yapiyorsunuz.

Ppf nin en buyuk avantaji istedigin zaman istedigin kadar satis yapabilmen.
    Ikincisi yeni bir faiz artisinda vade sonu derdi olmadan getirisini alirsiniz.
    Yada tam tersi.
    nkolayýn ne verdiði sitesinde yazýyor, 100.000 tl. birikim 1 veya 365 gün sonra ne oluyor gösteriyor
    ppf'larýnda saydýðýnýz tüm artýlar nkolay bonoda fazlasýyla mevcut, fon saatini beklemeden paranýzý çekebiliyorsunuz
    her gün veya her saat alýp satým yapýp bileþik faiz de elde edebiliyorsunuz lakin halihazýrda ppf.ler adamlarý geçemiyor..

Sayfa 299/734 ÝlkÝlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •