Sayfa 253/706 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 5647 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Denizbank %46 dan 35 gün 2 milyon bağlandı , 83755 net veriyo beni tatmin etti...

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Denizbank %46 dan 35 gün 2 milyon bağlandı , 83755 net veriyo beni tatmin etti...
    35 gün çok iyi para nerdeyse 8 kişinin asgari ücretine denk geliyor.Mevduatçının canım cicim ayları bunlar.Erken biter.
    19 Aralık vade dönüşüm iyi bir oran yakalarsam yapıştırırım uzun vade.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    öyle şey olur mu her fonun birim fiyatı var
    sizin dediğinize göre 3 ay önce fona girenle dün giren ellerindeki fon miktarları birim fiyatla çarpınca farklı getiriler elde etmesi lazım..

sonuçta birim fiyat nasıl değişiyor zannediyorsunuz..?
    kazanç olarak biriken kar boşta kalıyor. bileşik getiri ppf te yoktur. aynı nkolay bono gibi.
    adet artışı için alsat şart. ancak böyle bileşik olur.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    kazanç olarak biriken kar boşta kalıyor. bileşik getiri ppf te yoktur. aynı nkolay bono gibi.
    adet artışı için alsat şart. ancak böyle bileşik olur.
    adet artışından bahseden kim ben birim fiyat artışından bahsediyorum, adediniz sabit zaten
    sonuçta paranızı çekmek isterseniz sizin bugünkü fon değeriniz, fon adeti x birim fiyat değil mi.?
    değilse haklısınız, diyelim fon fiyatı 10 lira olsun her gün de farazi % 10 getirsin
    fon fiyatı 10, 11, 12.10... diye artmıyorsa dediğiniz doğrudur çünkü çıkışta birim fiyatla elinizdeki miktar çarpılır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adet artışından bahseden kim ben birim fiyat artışından bahsediyorum, adediniz sabit zaten
    sonuçta paranızı çekmek isterseniz sizin bugünkü fon değeriniz, fon adeti x birim fiyat değil mi.?
    değilse haklısınız, diyelim fon fiyatı 10 lira olsun her gün de farazi % 10 getirsin
    fon fiyatı 10, 11, 12.10... diye artmıyorsa dediğiniz doğrudur çünkü çıkışta birim fiyatla elinizdeki miktar çarpılır..
    Dediğin çok mantıklı ama trade shark ın dediğini bende duymuştum... O doğru olabilir.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    n kolay bono xl 45% 81 gün
    Bunun S olanından farkı miktar mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Ocakta zamlarla pek çok memur bu maaşa yakın maaş alacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...-onerdi/298952

"Şenol Babuşçu nakit taşımada TL karşısında doların tercih edilmesini kilo farkıyla anlattı, 500 ve 1000 TL'lik banknotlara geçilmesini önerdi"
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 253/706 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •