Sayfa 641/718 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691 ... SonSon
Arama sonucu : 5743 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Yatırım Fonlarına Yönelik Stopaj Oranlarında Artışa İmkân Veren Düzenleme:

Cumhurbaşkanı’na Gelir Vergisi Kanunu’nun geçici 67'nci maddesinde yer alan stopaj oranlarını her bir sermaye piyasası aracı, kazanç ve irat türü ile bunların vadesi, elde tutulma süresi ve bunları elde edenler itibarıyla, yatırım fonları paylarının fona iade edilmesinden veya diğer şekillerde elden çıkarılmasından elde edilen kazançlar için fonun portföy yapısına göre “yüzde 40’a kadar artırma” yetkisi verilmektedir.

Söz konusu yetki, her bir sermaye piyasası aracı itibarıyla kullanmaya yetki verdiği gibi ihraç edenler, ihraç veya iktisap tarihi, hesap türü, hesap açılış tarihi itibarıyla da kullanılabilecektir.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    eski bahri parasını pul ediyordu şimdi gerçekçi oldu
    Aynen.!!
    Doğru yolu şeçtin.!!!
    Hala kafasını deve kuşu misali.!!

Kuma gömen donkişotlar.!!

Mevcut.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

https://m.youtube.com/watch?v=CPhrpphP130

TL mevduatçının durumunun özeti.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    eski bahri parasını pul ediyordu şimdi gerçekçi oldu
    KKM ile gayet güzel paranı korudun bahri... Sana %100 faiz verdi birileri KKM ile ilk 6 ayda...

Keza emlak yatırımın ile de...

Birileri seni ihya etti kısaca...

Bunların öncesinde ise zaten içimizden geçmemişlerdi henüz... Yine zarar vardı ama tolere edilebilirdi...

Şimdi yine KKM li dövizin fırladığı günlerin özlemi içindesin...

Sana da kızmamak lazım, ülkeye bunu yapana, herkesi dolarcı yapana demek lazım denmesi gerekenleri...

5. Mr. Lightinig:

Şimşek'ten seçim sonrası ilk mesaj
    Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, muhalefetin zaferiyle tamamlanan yerel seçimlerin ardından ilk açıklamayı yaptı ve kemer sıkma politikasına devam mesajı verdi.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

En büyük banknot olan 200 TL 1 Ocak 2009 da kullanılmaya başlandı.!!!
    200 TL banknot kullanıma girdiğinde.!!!
    Merkez Bankası kuruna göre 2 Ocak 2009 da 132 dolar idi.!!!!

Bu günkü değeri.!!!!

200 Türkische Lira.!!!!

6,17 US-Dollar.!!!!!

TL mevduatçı. Hep kaybetmiş.!!!
    Hala kış uykusunda.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    KKM ile gayet güzel paranı korudun bahri... Sana %100 faiz verdi birileri KKM ile ilk 6 ayda...

Keza emlak yatırımın ile de...

Birileri seni ihya etti kısaca...

Bunların öncesinde ise zaten içimizden geçmemişlerdi henüz... Yine zarar vardı ama tolere edilebilirdi...

Şimdi yine KKM li dövizin fırladığı günlerin özlemi içindesin...

Sana da kızmamak lazım, ülkeye bunu yapana, herkesi dolarcı yapana demek lazım denmesi gerekenleri...
    kkm ilk çıktığında burada bu kaçmaz dedim millet burada buda neymiş böyle saçmalığa ben girmem diyordu ben girin dedim benim için Tl yatırımı ağbal sonrası bitti şimdiye kadar hep ekonomi kitaplarına güvendim param eridi şimdi esnaf kobi bunları dinliyorum seçim sonucu benim için sürpriz olmadı akp seçmeni yüksek faize ve şimşeğe tepkiliydi

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kkm ilk çıktığında burada bu kaçmaz dedim millet burada buda neymiş böyle saçmalığa ben girmem diyordu ben girin dedim benim için Tl yatırımı ağbal sonrası bitti şimdiye kadar hep ekonomi kitaplarına güvendim param eridi şimdi esnaf kobi bunları dinliyorum seçim sonucu benim için sürpriz olmadı akp seçmeni yüksek faize ve şimşeğe tepkiliydi
    Akp seçmeninin büyük bir kısmı mevduat oranlarını ve Mehmet Şimşek in ne iş yaptığını bildiğini sanmıyorum

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Sayfa 641/718 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •