Sayfa 306/705 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 5634 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sayın eberco,
    DDKKM dönüşü müdür? Ben bulamıyorum bu oranları.
    doğruda dth dönüşü. dolar bozdurdum. ama sanırım kkm için de geçerliydi. normal tl oran 46 idi.

2.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    doğruda dth dönüşü. dolar bozdurdum. ama sanırım kkm için de geçerliydi. normal tl oran 46 idi.
    Teşekkürler.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Evet bende gördüm başka bankada olduğundan dolayı param giremedim. 60-67 arası oran vardı gece 12 de başladı saat 02 ye kadar vardı sonrasına bakmadım.
    Akbank gece yüksek faizden açılan hesapların faizini düşürmüş : )

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ben de aynı şeyi söylüyorum günlükte adamları geçebilen yok
    günlükte yoksa bileşikte de olamaz çünkü nkolay bonoyu da her gün alıp satabiliyorsun..
    bir tek dezavantaj 1 milyon üstü parada başka kapıya diyor..
    Aileden biri aktiften hesap açsın, etti bir milyon daha. Ayrıca o aileden biriyle ortak hesap açın, bir milyon daha alan açın.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Akbank gece yüksek faizden açılan hesapların faizini düşürmüş : )
    Müşteriye sormadan bağlanmış bir mevduatın oranını kafasına göre düşürebilir mi?Yasal olarak böyle bir şey mümkün mü?

6. Arkadaşlar ihracı yapılmadan önce ihraç edilecek özel sektör bono veya tahvillerini, ihraç edecek yetkili kuruluşu, faiz oranlarını vs gösteren bir site ya da platform var mı? Osmanlı yatırıma ait bir site var ama detaylı bilgi yok.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ihracı yapılmadan önce ihraç edilecek özel sektör bono veya tahvillerini, ihraç edecek yetkili kuruluşu, faiz oranlarını vs gösteren bir site ya da platform var mı? Osmanlı yatırıma ait bir site var ama detaylı bilgi yok.

Nitelikli yatirimciysaniz akbanktaki yatirim hesabinizda da nitelikli yatirimci tanimli ise aracilik ettigi buyuk firmalarin ihrac yapilmadan sms atiyorlar oranlari ile birlikte ancak tum cikan ihraclarsa bilgilendirme yok mesela zorlu sise ihraclarinda mesaj gelmisti diye hatirliyorum

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    Ddkm mi normal dth hesabımı?

Sayfa 306/705 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •