Sayfa 355/705 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Faizleri erken indiremezler para dövize kaçar ayrıca 2024 sonunda ben enflasyonu 42-45 arası bekliyorum. AKP artık 2. Bir hata yapma lüksü yok. O zaman başka şeyleri konuşuruz.
    Seneye bu zamanda dolar yüzde40 artar 42 tl olur, enflasyon 40-45, faizde 40-45 olur. Hepsi aynı kapıya çıkıyor gibi görünüyor.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Haziranda patır kütür faizler inmeye başlar yoksa iflaslar arka arkaya gelir

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Başlığa gelene kadar reklam kapatmaktan canım çıkıyor
    Aynen

4.  Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    onlar hata yapmıyor ki...keşke hata yapsalar
    Aynen, her şey bilerek ve istenerek yapılıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Merhabalar.
    Nkolayın %44'ü ile Denizbank'ın %51'ini karşılıklı analiz ettim. Belki ilgilenen, faydalanmak isteyen olur diye burada paylaşıyorum.
    Cumartesi Pazar'dan ötürü teorik olarak mümkün olmasa da Nkolay'ı her gün bozup yeniden almaya dayalı bir senaryoda, oran 44'ten devam ettiği müddetçe %51'i anca 138 gün sonra yakalayabiliyor. Yani 139. gün itibariyle Nkolayda biriken parayla yine 44'ten bağlanan her gün Denizbank'ın %51'ine göre + yazmaya başlıyor. Haftaiçi hergün bozup alan var mı bilmiyorum, ben mesela haftada 2 kere yapıyordum bu işlemi.
    Buradan kabaca bir fikir edinebilirsiniz.
    Nkolay oran yükseltirse tabi tüm denklem değişir ancak son 2,5 puan faiz artışından sonra harekete geçmediler, buralarda devam eder düşüncesiyle 91 gün %51 Denizbank tercihi yaptım. 92. gün geldiğinde faizlerin yine buralarda devam etmesini yüksek ihtimal gördüm. Bakalım bekleyip göreceğiz.
    Denizbank sadece 181 gün ve üstüne %51 veriyor. 3 aya %50 veriyor.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Haziranda patır kütür faizler inmeye başlar yoksa iflaslar arka arkaya gelir
    İşsizlik önemli yönetim için , ama ıssız emekli değil , malum emekli sayısı %50 arttı , işsizlik sigortasında var 10 ay ,pek iflas larla ilgeleneceklerini sanmıyorum ,aü % 50 artti

7. Asgari ücretteki artışın ürün fiyatlarını yüzde 15-20 artıracağını dile getiren Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş, Biz Avrupa Birliği pazarına çalışıyoruz. Bu ülkelerde yıllık enflasyon yüzde 4-5. Yüzde 20 lik artışı kabul ettiremeyiz. Döviz kurları da bizim elimizi zayıflatıyor. Döviz kurları üzerindeki baskının kaldırılması gerekiyor. Döviz kurları enflasyon seviyesinde artarsa hem istihdamımızı hem de ihracat rakamlarımızı koruyabiliriz diye konuştu.
    https://www.paraanaliz.com/2023/ekon...-avro-g-75102/

Bu kurlar sakin kalabilecek mi acaba seçim sonrasında.

6 ay ve üzeri mevduat büyük cesaret şu şartlarda.

8. O bişe değil de önceden borsa bence değerliydi manevi olarak şimdi neredeyse mahalle bakkalı gibi 3 5 kişi çalışılan yerler ismi daha önce hiç duyulmamış şaşkınlıkla duyduğumuz şirketler borsada.... Bu şirket ler madem bu kadar kaliteli şirkettiler nerdeydiler... Kalite saygınlık bu kadarda ayağa düşmemeli...

Sayfa 355/705 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •