Sayfa 532/705 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam bende %51 oranı görünce aynı şekilde düşündüm bağladık parayı 6 aylığına şuan pişmanım keşke dolara geçseydim diyorum.Tek tesellim Aralık ayından sonra elime geçen parayla dolar ve euro sepeti yapmam.
    Kardeş bu ülkede 6 aylık mevduatmı yapılır o senin saflığın olmuş, her zaman aylık gideceksin , ama 55 ler olursa 3 ay bağlamaya değer , 3 milyona 93 gün 400 bin lira veriyo , hatırı sayılır büyük kazançlar bu paralar...
    Önce sağlık , ikinci sırada para...

Ddkkm'den tekrar dövize geçmek istiyorsanız yapmak zorundalar limitiniz yetmiyor ne demek?Ddkkm yaparken hesabınızda ki döviz miktarı neyse kesinti olmadan eksiksiz güncel kur üzerinden dövize çevirmeleri lazım.Hocam bunun saatini kaçırmayın.Şube yakınsa dayanın kapısına şikayetle yetinmeyin sadece.
    konuyla ilgili lütfen foruma da bilgi verirmisiniz merak ediyorum sonucu eğer mt ile ilgili bir sorun değilse bankalar ali cengiz oyunu yapıp ddkkm dönüşlerini dövize çevirmek istemiyorlarsa iş başka bir boyuta geçer.
    Aynen öyle. Maalesef dijital şube olduğu için şubeye gidemedim. Bir gün önceden ne olur ne olmaz diye bilgi almıştım. Sözde mobil bankacılık döviz alış kısmında otomatik olarak seçenek görünecekti . Tabii ki böyle bir seçenek yoktu. Gelişmeleri yazarım

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Kardeş bu ülkede 6 aylık mevduatmı yapılır o senin saflığın olmuş, her zaman aylık gideceksin , ama 55 ler olursa 3 ay bağlamaya değer , 3 milyona 93 gün 400 bin lira veriyo , hatırı sayılır büyük kazançlar bu paralar...
    Basiretim bağlandı o günlerde normalde yapmamam gereken hatalar.Daha kötüsü Burgandan %43 oranla 1 yıllık bağlamıştım aylık ara ödemeli Bahri hocam dur ne yapıyorsun diye uyarınca biraz kendime gelip vadeyi bozdum %51 oranla 6 aylık yaptım Haziran son haftası vade doluyor mecburen bekleyeceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Aynen öyle. Maalesef dijital şube olduğu için şubeye gidemedim. Bir gün önceden ne olur ne olmaz diye bilgi almıştım. Sözde mobil bankacılık döviz alış kısmında otomatik olarak seçenek görünecekti . Tabii ki böyle bir seçenek yoktu. Gelişmeleri yazarım

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sırf şu stresi yaşamamak için ddkm'ye uzak kaldım.
    Ne olur ne olmaz sakatlık çıkar diye dolar faizine devam ettim.

Sorunu çözemezlerse bari ddkm gibi devam etsin 3 ay daha. O arada çözüm bulurlar belki.

Ama ddkm'nin ruhuna ters bu olay, herhalde çözüm üretirler.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ortodokslar kkm yi yerden yere vuruyorlardı kur farkı ödenecek diye
    Kkm yüzünden bu kadar çok faiz ödemek zorunda kalıyoruz.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. Enpara müşteri temsilcisi misiniz? Ayın enparalısı, iyi ki bizimlesin faizini eklerseniz bile en fazla %49,5 ediyor. Salla babam salla. Yeterki duyan müşteri gelsin.
     Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    Enpara da aynı şekilde. 32 gün 48%, 92 gün 50%, 181 gün 51,5%

il
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sırf şu stresi yaşamamak için ddkm'ye uzak kaldım.
    Ne olur ne olmaz sakatlık çıkar diye dolar faizine devam ettim.

Sorunu çözemezlerse bari ddkm gibi devam etsin 3 ay daha. O arada çözüm bulurlar belki.

Ama ddkm'nin ruhuna ters bu olay, herhalde çözüm üretirler.
    Cidden stresli iş bankalar ddkkm hesabı açarak müşteriyi önce avucunun içine alıyor temdit zamanı arkadaşa yaptıkları gibi dövize geçirmemek için kafalarına göre tuhaf şartlar öne sürüyorlar.

Ddkkm'den tekrar dövize geçmek istiyorsanız yapmak zorundalar limitiniz yetmiyor ne demek?Ddkkm yaparken hesabınızda ki döviz miktarı neyse kesinti olmadan eksiksiz güncel kur üzerinden dövize çevirmeleri lazım.Hocam bunun saatini kaçırmayın.Şube yakınsa dayanın kapısına şikayetle yetinmeyin sadece.
    konuyla ilgili lütfen foruma da bilgi verirmisiniz merak ediyorum sonucu eğer mt ile ilgili bir sorun değilse bankalar ali cengiz oyunu yapıp ddkkm dönüşlerini dövize çevirmek istemiyorlarsa iş başka bir boyuta geçer.
    Sorunu giderdiler ama Burganbank gözümden düştü artık. Bu tarz işleri dijital bankacılıktan yapmamak gerekiyor. Dijital bankacılık biraz öğrenci işi galiba. Çağrı merkezinde vasıfsız elemanlar oluyor.

Sayfa 532/705 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •