Sayfa 132/706 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 5647 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Banker KASTELLİ
    Pazitif faiz veriyor.!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    2015 yılında, İtalya'da, Pisa şehrinde, Amerikan fast food restoranda, bir menüye, 6.30 Euro vermiştim.
    Aşağı yukarı 190 TL.
    Acayip koymuştu.
    Fiyatlar, İtalya'nın zirvesiymiş.
    Eğik kuleyi görenlere geçiriyorlarmış.
    Venedik'ten bile pahalı.

İdare et, arada olur, bir defaya mahsus demişlerdi.

Yavvvvvvvvvvvv

Şu an, Türkiye'de, tüm fast food Amerikan restoranlarda menüler kaç euro ?????????????

SYSTEM FAIL, SYSTEM FAIL, SYSTEM FAIL

İlginç değil mi ?
    En düşük emekli maaşı 1000-1500 TL iken (150 USD civarı) hiç bir emeklinin sesi çıkmıyordu.
    Şu an 7500 TL (270 USD civarı) ve öldük bittik diye sürekli ağlıyorlar.

Devre kesici çalışmıyor mu ???????
    Hocam yapmayın ben de yurtdışında pek çok ülke gördüm italya dahil, 6.3 euro para değil bir öğüne. İtalyanın zirvesi falan hiç değil.

3. Usd için faiz oranı peşinde koşanlar için yazıyorum. 1 birimi 1 usd ye eşit olan usdt bakın. Binance da esnek apr %4,34, + bonus %7 yani senelik %11,34 stake yani faiz getirisi var. Günlük olduğu için istediğiniz zaman bozabiliyorsunuz. Usdt alım ve satımda bankalardaki makas yok. Eskiler kriptolardan uzak durdukları için mesafeli olabilirler ama inceleyin derim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    2015 yılında, İtalya'da, Pisa şehrinde, Amerikan fast food restoranda, bir menüye, 6.30 Euro vermiştim.
    Aşağı yukarı 190 TL.
    Acayip koymuştu.
    Fiyatlar, İtalya'nın zirvesiymiş.
    Eğik kuleyi görenlere geçiriyorlarmış.
    Venedik'ten bile pahalı.

İdare et, arada olur, bir defaya mahsus demişlerdi.

Yavvvvvvvvvvvv

Şu an, Türkiye'de, tüm fast food Amerikan restoranlarda menüler kaç euro ?????????????

SYSTEM FAIL, SYSTEM FAIL, SYSTEM FAIL

İlginç değil mi ?
    En düşük emekli maaşı 1000-1500 TL iken (150 USD civarı) hiç bir emeklinin sesi çıkmıyordu.
    Şu an 7500 TL (270 USD civarı) ve öldük bittik diye sürekli ağlıyorlar.

Devre kesici çalışmıyor mu ???????
    Vatandaş dolar bazlı aldığı maaşa bakmaz maaşıyla ne kadar ekmek ne kadar süt alır ona bakar. Alım gücü önemli gerisi fasafiso

5. Bir de herkes seçimden sonra devalüasyon olacak falan diyor da ne alaka kestiremiyorum. Zaten seçim bitince popülist uygulamalar da bitecek. Azcık ekonomiden anlayan bile enflasyonun, hayat pahalılığının azalması için doların fazla artmaması gerektiğini bilir. Kaldı ki yabancı seçimden sonra gelecek gibi duruyor. Onlar da saçma sapan politikaları istemez enflasyonla gerçekten mücadeleyi görmek isterler. Zaten seçimden sonra gelirlerse dolarda gevşeme mutlaka olur. Seçime kadar politika faizinin %45 e kadar çıkacağını düşünüyorum. Yazdıklarım burada kalsın, gelişmeleri göreceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 190 bin tl kredi tanımlamış isbank 3.58 faizle şeytan diyor ki çek gidip dolar al yat üstüne.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Bir de herkes seçimden sonra devalüasyon olacak falan diyor da ne alaka kestiremiyorum. Zaten seçim bitince popülist uygulamalar da bitecek. Azcık ekonomiden anlayan bile enflasyonun, hayat pahalılığının azalması için doların fazla artmaması gerektiğini bilir. Kaldı ki yabancı seçimden sonra gelecek gibi duruyor. Onlar da saçma sapan politikaları istemez enflasyonla gerçekten mücadeleyi görmek isterler. Zaten seçimden sonra gelirlerse dolarda gevşeme mutlaka olur. Seçime kadar politika faizinin %45 e kadar çıkacağını düşünüyorum. Yazdıklarım burada kalsın, gelişmeleri göreceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Seçim öncesi popülizm nedeniyle piyasa TL ye doyar enflasyon cosmasin diye doları tutarlar ...seçim sonrası dolar coşar buda maliyet enflasyonunu patlatır ...ytd

Batı kaynaklı fonlar gelmez....Gelselerdi amiral gemiler 98, 2001,2003, 2008 diplerine dokunduğunda gelirdi...Sorun piyasanın ucuz pahalı olması değil , risk iştahı düşük ve sistem sorunu var...

Halkın sistemi değiştireceği ihtimalinde bile piyasaya yabancı geldi ama basıp arkasına bakmadan 2 haftada geri döndüler...

Neyse piyasa seçime kadar TRY doyar ve seçim sonrası sert bir devülasyon ile o şişirilen rakamlar aniden normalin altına iner ve kemerde bir delik daha açarız a.q

Sayfa 132/706 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •