Sayfa 482/705 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 5634 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Türkiye de başkası oturacak diye ev alanın aklına ben ne deyim bilmiyorum ki.Kiracıya ver buyur ben yiyemedim sen ye tepe tepe kullan de sonrada çıkarmak için mahkeme ile uğraş yıllarca.Devlette senin üzerinden sosyal patlamayı önlesin % 25 sınırlaması ile.Adalet olsa böyle bir sınırlama yapamazsın.Kira geliriyle yaşamak zorunda olan insan ne yapsın.
    Devlet bu baskıyla sana malını sattırıp araplara sermaye transferi yapıyor sanırım.
    Kendisi hazine arazisine daireler yapsın düşük fiyata kiralasın istediği zammı yapsın.Böylece vergi dışı geliride olur

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Bahri hocam elime tl geçtikçe euro ve dolar alıyorum sizinle aynı düşüncedeyim aynı saftayız.İki üç aydır markete kasaba uğruyorum 'seçimden sonra dolar çıkacak,taksiye biniyorum seçim ertesi dolar uçacak,evde sohbetlerde hep bir dolar uçacak kaçacak' sohbetleri yapılıyor.Elbette aklın yolu bir ama millet bu kadar uçacak kaçacak muhabbeti yapıyorsa insanlara bu dolarları yedirirler mi?
    Arjantin'de yedirdiler. Umarım sonumuz öyle olur ülke olarak.

3. Türkiye nin büyüme modeli

4. Aktifbono XL aldım, 51 gün 45,5% ile
    ilginç olan, hesaplama yaparken bu sene artık yıl olması nedeniyle mevduatta 366 ya bölünürken, aktifbank 365'e bölüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    Aktifbono XL aldım, 51 gün 45,5% ile
    ilginç olan, hesaplama yaparken bu sene artık yıl olması nedeniyle mevduatta 366 ya bölünürken, aktifbank 365'e bölüyor.
    Hayırlı olsun, sanırım Nkolay ile aktifbono farkını biliyorsunuzdur. Nkolay gibi lazım olduğunda satamazsınız. Satarsanız faiz alamazsınız.

6. akbank 200 bin tl ye otomatik % 47 veriyor.
    % 52 yapın diye müşteri temsilcimi aradım . vermediler.
    bankalar anlaşmışlar, faizleri yükseltmiyorlar.

Akbank 47 yapmış 32 günlüğü , cazip oranlar gelmeye başladı.

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    Aktifbono XL aldım, 51 gün 45,5% ile
    Aktifin kendi ppfsi ıdl 0.12 getiriyordu daha düne kadar bugün biraz düşmüş 24 saat al sat imkanı var.
    xl 51 gün satamazsiniz satarsınız faiz alamazsınız.

Sayfa 482/705 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •