Sayfa 495/716 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 5724 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Krv adıyla çıkarttıkları

2. Perşembe günü ppk faiz artırmayacak bunu herkes biliyor, önemli olan piyasadaki fazla MB nın emmesi başka çaresi yok. Ya faizi yükseltecek ya da piyasadaki fazla parayı emecek

Şimdide Vakıfbanktan atak var , 1 aylık %46 , 3 aylık %49 olmuş..

4.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Finansbankın son kar payı ödeyen fonunu alan var mıydı aramızda?
    Bende 2 .si var .ayın 20 yada 21 inde ödeniyor.lakin Ocak 21 de ödenen için kapta bildiri yok .şimdi Şubat'ı bekliyoruz saldım çayıra mevlam kayıra galiba .siz ocakta aldınız mı .

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Dairenin özelliği güneş almaz bahçe katı 2+1 daire a.q..Bizim oralarda buna bodrum katı derlerdi..Adam 2.5 mio istiyor...Sanki manhattan da suit dare a.q...
    Ya sorma abi yaa, adamlardaki özgüveni, tipleri görsen tiyatroda abartılı bir rol oynuyor sanarsın.. Komedi )

6.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Şimdide Vakıfbanktan atak var , 1 aylık %46 , 3 aylık %49 olmuş..
    Mesaj yolladılar bugün
    Kampanya: Genis mevduat urun yelpazemiz ve avantajli faiz oranlarimizdan yararlanmak istiyorsaniz, size ozel hazirlayacagimiz teklifimizi sunabilmemiz icin tiklayiniz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Mesaj yolladılar bugün
    Kampanya: Genis mevduat urun yelpazemiz ve avantajli faiz oranlarimizdan yararlanmak istiyorsaniz, size ozel hazirlayacagimiz teklifimizi sunabilmemiz icin tiklayiniz.
    Şu 3 aylık oranları 52-53 bandına getirseler hiç düşünmeden donuma kadar bütün paramı bağlayacağım 92 gün...

8. Ben ocakta topladıkları krvden aldım da, fon artıda ortada kâr payı yok. Ocak 10 dan itibarenki kâr verilmedi bana. Ondan ortalığa soruyorum, daha önceki finansbank kar payı ödeyen fonlarında her ay düzenli gelmiyor muydu? Pazarlarken krvyi aylık %0.4 civarı getiri olacak diye pazarladılar, garanti mevduat gibi...

Sayfa 495/716 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •