Sayfa 507/715 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5717 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Baskanlik sistemi nede guzelmis.hergun boru gibi zam.maxi enflasyon hic bir yerde yok.ge.. kadar geçir tipi.

2.  Alıntı Originally Posted by tazk Yazıyı Oku
    2021 de 50 TL ye aldığım peynir kilosu 300 TL ye dayanmış...
    1000 TL mi olsun...
    Yetmediyse.................
    Artık beynim almıyor...............
    Aynı durumdayız...Fiyatlar artmıyor diyebilmek zor.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

3. Bu arada konu peynir olduğu için paylaşıyorum

Migros
    25-28 Şubat 2024 tarihleri arasında Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde Paketli Peynirlerde 2.si %50 İndirim kampanyası uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için aynı üründen 2 adet sepete eklenmesi gerekmektedir.

Not: Genelde ürün olması gerekenden pahalı geldiyse gözünüze bir ihtimal kampanya olabilir. Beklemekte fayda var.

Hesapta 10 milyon olanla 10k maasla geçinen de ayni fiyattan alıyor diğerine bedava gelmesi normal .

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Hesapta 10 milyon olanla 10k maasla geçinen de ayni fiyattan alıyor diğerine bedava gelmesi normal .
    Sayın paramanya siz yapmayin para pul işlerinden anlayan mevduat birikimi olan birisiniz.bir metanin fiyatı pahalı ise onu parayı biriktiren hesap eden izafi bilgisi olan kişi anlar.oyle insanlar var ayda 40 bin TL den başka gelir girmeyip kasaptan kıymaya 500 TL verir .diğer yandan bankada milyonları olup sırf kasap pahalı diye aynı kıymayı 400 TL ye migrostan alır.ayrica 10k maaş nerede ? Hangi ülkede

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Sayın paramanya siz yapmayin para pul işlerinden anlayan mevduat birikimi olan birisiniz.bir metanin fiyatı pahalı ise onu parayı biriktiren hesap eden izafi bilgisi olan kişi anlar.oyle insanlar var ayda 40 bin TL den başka gelir girmeyip kasaptan kıymaya 500 TL verir .diğer yandan bankada milyonları olup sırf kasap pahalı diye aynı kıymayı 400 TL ye migrostan alır.ayrica 10k maaş nerede ? Hangi ülkede
    taban emekli aylığı 10k .kocasından emekli maaş kalan dul.kadinlar 7500 alıyor..

Bizim burda kasap doner isine basladi. kg fiyati 800tl diyo
    durum ve ekmek arasi 80tl diyo kac gr onu yazmamis ama

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim kasap 12 gün içinde iki kere zam yaptık diyor yalama fiyatların değişmediğinden bahsediyor..
    süt ürünlerine hafta içi %18 zam geldi yalama ben patates yalarım hayat geçip gider diyor..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Bugun 5M migros a gittim ama elimde ekmek vardi girmedim tekrar odeme alinmasin diye hanim gitti aldi gerekenleri yarin jet e ugrayayim da bakayim alinabilecek fiyata paket peynir varsa cunku migros un fiyatlari daima cilgin olur aksini cok iddaa eden olsa bile
    ithal olup TR yapimi peynir ler alirdim yunan FETA filan urfa da mi ne yapiliyordu varsa ondan alim bare

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Bu arada konu peynir olduğu için paylaşıyorum

Migros
    25-28 Şubat 2024 tarihleri arasında Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde Paketli Peynirlerde 2.si %50 İndirim kampanyası uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için aynı üründen 2 adet sepete eklenmesi gerekmektedir.

Not: Genelde ürün olması gerekenden pahalı geldiyse gözünüze bir ihtimal kampanya olabilir. Beklemekte fayda var.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 507/715 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •