Sayfa 486/738 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 5903 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Lokanta mi kepenk kapattı )şu an lokantalar cafeler yegane para basan yerler darphane yetişemez hızlarına ..
    Sen 15 yıldır uçuyorsun zaten bir ara da enflasyon yok diyordun sonra var demeye başladın senin iyimseriğinle ben yarışamam seçim sonrası ne demek istediğimi anlayacaksın

2.ev 2.arabaya vergi işi , algı operasyonu zaten ek mtv ile vergi aldılar

3. Arjantin de yeni başkan politika faizini 133 den 100 e çekince yıllık enflasyon rekor kırarak %250 nin üzerine çıkmış.

Şahap tan feyz alıyorlar demek ki.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Sen 15 yıldır uçuyorsun zaten bir ara da enflasyon yok diyordun sonra var demeye başladın senin iyimseriğinle ben yarışamam seçim sonrası ne demek istediğimi anlayacaksın
    Lokantalar restoranlar en az etkilenen kısımdır. Enflasyon verisine bakarsan en fazla artışın orada olduğunu görürsün. İnsanların tek eğlencesi oralara gitmek oldu. Bu sektörde fiyat esnekliği düşük. Çünkü talep her zaman diri.

5. Hala şunu anlamayanlar var …
    Düşük faizli krediler ile bir kesim ihya edilirken tasarruf eden kesim cezalandırıldı. Kediler sermaye yatırımına değil kişisel servete ve harcamalara yönlendirildi. Hormonlu büyüme yaratıldı. Halk bu arada fakirleşti. Yapılması gereken köpüğü iltihabı almak. Şimdilik bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama asıl operasyon seçimlerden sonra olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Hala şunu anlamayanlar var …
    Düşük faizli krediler ile bir kesim ihya edilirken tasarruf eden kesim cezalandırıldı. Kediler sermaye yatırımına değil kişisel servete ve harcamalara yönlendirildi. Hormonlu büyüme yaratıldı. Halk bu arada fakirleşti. Yapılması gereken köpüğü iltihabı almak. Şimdilik bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama asıl operasyon seçimlerden sonra olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İğneyi görüyorum.
    O zaman çuvaldızı da ben göstereyim.
    Sizin de anlamadığınız kısım var.
    Cumhuriyet kuruldu ve İzmir İktisat Kongresi oldu.
    Bu ülke kapitalist dünyanın düzenini/sistemini seçti.
    Bu da tasarruf yerine tüketim üzerine inşaa edilmiştir.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

7. Siyaset sıkışırsa linkleri bir anda kopartır anlamayanlar o zaman anlar

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    faiz düşmeden nasıl satacak evini arabasını fiyat kırsa bile satamaz her türlü işin ucu faize dayanıyor
    Konuştuğum emlakçılar yaprak kıpırdamıyor diyor.

Satışların neredeyse hepsi takas şeklinde yapılıyormuş.

Satılanlar ise yazılanların yarısı bedeline gerçekleşiyor diyordu.

Demek ki acele satmak isteyenlerden tam da emlak almak zamanı olabilir.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 486/738 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •