Sayfa 685/712 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bir arkadaşın 1 m si Vakıf Bank da aylık %58 mevduat oranı ile bağlandı. Arkadaş Sivaslı
    çok iyi ,eğer 32 günlükse. 57 nin üstüne çıkmıyorlardı.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Sürprizlerle dolu bir yıl olacak

#SonDakika Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: “Asgari ücrete ara zam gündemimizde yok. Emekli maaşının asgari ücret seviyesine çıkma durumu da yok.”
    https://twitter.com/haberaktifcom/st...18981746475188

3. Kapalıçarşı 32,5700 32,5900

Enpara 32,0325 33,0325
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    #SonDakika Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: “Asgari ücrete ara zam gündemimizde yok. Emekli maaşının asgari ücret seviyesine çıkma durumu da yok.”
    bakalım disk ne diyecek bu işe

5.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    #SonDakika Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: “Asgari ücrete ara zam gündemimizde yok. Emekli maaşının asgari ücret seviyesine çıkma durumu da yok.â€
    Bu durumda enflasyonun düşmesi gerekiyor. Çünkü bazı dolma iktisatçıklara göre enflasyonu körükleyen en önemli faktör ücret artışlarıydı. hep beraber bekleyip görelim.

6.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Bu durumda enflasyonun düşmesi gerekiyor. Çünkü bazı dolma iktisatçıklara göre enflasyonu körükleyen en önemli faktör ücret artışlarıydı. hep beraber bekleyip görelim.
    FED yetkilileri bile ücretlerdeki artışı enflasyon söz konusu olduğunda yakından izler. Hatta ortalama saatlik ücret falan gibisinden takip ettikleri birde rakam vardır. Hatta düzenli olarak haftalık yayınlanan çok zengin bir veri setleri var mesela bizde hiç olmayan.Enflasyon 2 kaynakdan beslenir talep ve maliyet.Maaşlara devamlı zam yaparsan talebi kesemezsin Talep kesilmezse de fiyatlar düşmez.
    İktisatçıklar diye aşağılamadan evvel bir kere daha düşünün derim.

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    FED yetkilileri bile ücretlerdeki artışı enflasyon söz konusu olduğunda yakından izler. Hatta ortalama saatlik ücret falan gibisinden takip ettikleri birde rakam vardır. Hatta düzenli olarak haftalık yayınlanan çok zengin bir veri setleri var mesela bizde hiç olmayan.Enflasyon 2 kaynakdan beslenir talep ve maliyet.Maaşlara devamlı zam yaparsan talebi kesemezsin Talep kesilmezse de fiyatlar düşmez.
    İktisatçıklar diye aşağılamadan evvel bir kere daha düşünün derim.
    kendim de iktisatçıyım ve düşünerek konuşuyorum. sizin mesleğiniz nedir ?

8.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    kendim de iktisatçıyım ve düşünerek konuşuyorum. sizin mesleğiniz nedir ?
    Maaş artışları enflasyonu azdırmıyorsa o zaman yapalım yüzde 100 zam çıkalım ABD avrupa seviyesine. Nasıl fikir ? Hop diye bir anda 2000 dolar memur 1000 dolar emekli maaşı olsun. Neyimiz eksik.
    Birde merak ettim Faiz neden enflasyon sonuçtur da diyor musunuz ?

Sayfa 685/712 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •