Sayfa 341/706 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 5647 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Odeo, Burgan güncel DDKM prim oranı alan var mı?
    Ya da diğer bankalardan?
    odea artık ddkkm ye prim vermediğini söyledi bugün. yarın ddkkm dönüş var. tl ye geçip vadeliye bağlayacak kadar cesur değilim. mecburen serbest döviz fonlarına park edeceğim sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Her yer tl kaynıyor faizden tl üretiliyor maaşlar artıyor tl artıyor o yüzden depo ihalesi açtılar 17 yıl sonra kurun artmaması imkansız
    Maaşlar en fazla %5 etkiler enflasyonu

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    odea artık ddkkm ye prim vermediğini söyledi bugün. yarın ddkkm dönüş var. tl ye geçip vadeliye bağlayacak kadar cesur değilim. mecburen serbest döviz fonlarına park edeceğim sanırım.
    KKM için sıfır verebilir de...

Ancak DDKKM için 30 küsürdan daha aşağı veremez...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    KKM için sıfır verebilir de...

Ancak DDKKM için 30 küsürdan daha aşağı veremez...
    ben teşvik/prim/ek ödemeden bahsediyorum. faiz değil.

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Qnb de kar payı ödeyen kapalı uçlu fon var USD yatiriyorsun.her ay yüzde 6 6.5 m.k USD cinsinden faiz hesapta.alt limit 30.000 USD ...645 günluk çıkacak .her 3 ayda bir çıkıyor .eorubond fonu..yuzde 10 stopaj var...gelir verigisidir şudur budur yok.fondan çıkmak istersen 200 USD oduyorsun.ben ikinci tertipe.girmistim.30.000. Dolara 136 dolar alıyorum .yüzde 10 stopaj kesiliyor ..benim ki düşük zamana denk gelmişti.8 ocakta yine çıkacak galiba ön talep topluyorlar...
    Bu fonun bi ismi var mı acaba ?
    Bir de oran sabit mi değişken mi?
    Teşekkürler

döviz gece düşüyor gündüz çıkıyor niyeki

7. Ddkkm lerde faiz kaç?

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Evet DDKM ye prim veren yok artık. Burgan 200 K ya %2 prim ancaak ve zorlama ile veriyor.
    Fon işine gelince TOK (Avro) ve TB9 (dolar) şu anda benim bulabildiğim en uygun olanlar. Valör alım/satım T+1 avantajı var.
    TOK brüt %3, TB9 brüt %4 gibi getiriyor. Stopaj %10. Tabii CB yetki kullanıp %40 yapmazsa..

Sayfa 341/706 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •