Sayfa 393/707 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 5649 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Keyifleri bilir üstad. Hatta genel müdürlükle konuştuğunu,şubeye yeni para olmadığı halde bu faiz verilirse ceza kesildiğini söyledi. (Yersen). Bizim para eskimiş. Biraz gençleşsin gerekirse geri getiririz.

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Usd bankadan bankaya internet transfer ücreti ne kadar kestiler hocam.Gönderen banka da alıcı bankada kesinti yapıyor diye biliyorum hiç yabancı para transferi yapmadigim için soruyorum.Birde paranın karşı hesaba geçmesi hemen oluyor mu?

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Usd bankadan bankaya internet transfer ücreti ne kadar kestiler hocam.Gönderen banka da alıcı bankada kesinti yapıyor diye biliyorum hiç yabancı para transferi yapmadigim için soruyorum.Birde paranın karşı hesaba geçmesi hemen oluyor mu?
    Onun da kolayını buldum. Aracı kurumumun bütün bankalarda hesabı var. ( Ünlü yatırım). Oranın üzerinden istediğim bankaya transfer edebiliyorum. Havale işlemi olduğundan ücreti yok. Swifte bulaşmıyorum.Gerçi şu an etmedim. Ünlü yatırımdan usd fonu aldım.

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. https://www.trthaber.com/haber/ekono...uz-828316.html

Bu kış doğalgaza zam yok..enflasyona katkısı olumlu olur.guzel haber.takdir edilesi

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    .. Bu arada mevduatın efsane ismi Chucky ziraat bankasında 60 bin dolar için 6 aylık yüzde 7 mevduat faizini işitmiş..
    60K dolara %7 düz mevduat faizi veren olduğunu sanmam. o olsa olsa barış soydan'nın bugün bahsettiği ddkkm dönüşe verilen primdir. ki ona bile şüpheyle baktım...

https://youtu.be/--6-8_0VTU8?si=CVrSwQRp3IFBdKoL&t=123

ek: cadde bebeğini severdik. hala da severiz ama öyle uzaktan üfürmesin. gelsin yazsın buralara bi zahmet diyecem de yazmaz o artık, parayı vurdu dükkan mükkan tanımaz bizi :) her neyse selam söyleyin

5. Moodys;
    Not sabit , ama görünüm arttı.
    Bu da iyidir.

6. Moodys;
    Görünümün "pozitif" olarak değişmesinin ana nedeni, ekonomi politikasındaki belirleyici değişiklik, özellikle de ortodoks para politikasına dönüştür
    Manşet enflasyonun yakın vadede daha da artması muhtemel olsa da, enflasyon dinamiklerinin değişmeye başladığına dair işaretler var; bu da para politikasının güvenilirliğini ve etkinliğini yeniden kazandığının göstergesi

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Moodys;
    Bu da iyidir.
    nesi iyi diğerlerine göre zaten bir kademe aşağıda tutuyordu notu..

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Moodys;
    Bu da iyidir.
    Pazartesi borsayı uçururlar...Sonra da gelene kitlerler a.q...Ama seçime kadar borsa fonları güzel kazandırabilir...

Sayfa 393/707 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •