Sayfa 422/725 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 5793 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Evet dava uzayabilir. Ama imzanın onun olduğu kanıtlanması ki; bu örneklerle iinceleniyor diye biliyorum. Haksız duruma düşerek evi tahliye etmek durumunda kalır. Ben taahhütname ile kiracı çıkartmıştım. Uzun süre oldu.
    parmak bastırın....görüntü çekin parmak basarken...

2.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Taahhütname hiçbir işe yaramıyor.Mahkemeye verdik imza benim değil ben doldurmadım vs gibi yalanlarla mahkeme öteleniyor.Şu anda 1 yıl oldu daha çıkaramadık kiracı şimdi para verin çıkayım diyor yoksa istinafa giderim diyor.Niye millet kendi adaletini sağlamaya uğraşıyor anladınızmı...Ya kendi vurdu kırdı işine giriyor yada bu işlerin mafyası var onu devreye sokuyor.Adaletin 2 yılda çıkartmadığını mafya 1-2 haftaya çözüyor diyorlar

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç çıkaramamaktan iyisidir en azından....

Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    elden aldı kısmı nasıl anlamışlar....
    Kiracı tahliye edilirim korkusuyla ihbarda bulunmuş! mobilyalı dairede 2.070 tl ya oturmaya devam etmek istiyor!

4. fibabanka bana bugün güzel bir sürpiz yaptı...

90 gün için % 41 ile ,kiraz hesabı yeniliyelim mi diye sordular...

teşekkürler almayayım...

bu banklarda ne utanma ne haya ne terbiye hak getire...

ayntebin yetiştirdiği uyanık iş insanın bankasından da bu beklenir...

yaşın kaç olmuş ,insan biraz mudiler karşısında kendisini sevdirir ,ne baba adam/bankacı abimiz dedirtmsi gerkmiyor mu ?

eski bankasını uyanık keriz YUNANLILARA

7 MİLYAR EUROYA kilitleme başarısı TÜRK FİNANS TARİHİNE ALTIN HASRFLERLE yazılmıştır !!!

sırf kar artsın ,daha az masraf edelim diye SİRKECİ-EMİNÖNÜ şubesini kapatıp MUDİ HESAPLARINI YEŞİLKÖY'e taşımışlar...

Kim bilir kaç bankacı ile ÜZÜLEREK'tene YOLLAR ayırmışlardır..

parasınınn ALIM GÜCÜNÜ P... etmek isteyen için uygun bir teklif olabilir...

hele bu hayasızların BES'i alsınlar münasip bir yerlerine soksunlar...

5.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    parmak bastırın....görüntü çekin parmak basarken...
    Sözleşmeyi bir haftadan önce başlatıp karı-kocanın ikisinin imzası ile Noterden taahütname yapmayan kiracı eve sokulmaz.

Zira kira sözleşmesi 1 yıldır. (Karşılıklı anlaşma olursa 2 yıl da yapılabilir) Bitince o kişi çıkmalı yada fiyatta anlaşırlarsa yenilenmelidir.

İş sağlam kazığa bağlansın diye ayrıca senet de alınabilir.

Yoksa benim yaşadığım üzere, iktidar krizlerde makul oranda kiracıya destek sağlamak yerine, kiracıya 3 yılda 1 milyon TL servet transferi yaptırır.

İktidar, kriz var bari yüzde 15 stopajdan bir yıllığına vazgeçelim bile demiyor. Hatta bunu eskisi gibi en azından makul bir orana indirelim de demiyor.

Herkes tuttuğunu....

Asında böyle vahşi bir zihniyete (kirayı düşük gösterip kalanını elden peşin alıp-yukarıdaki önlemleri alıp) o stopajı da vermeyeceksin de neyse....
    Son düzenleme : virtue; 24-01-2024 saat: 13:44.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Yanlış yaparsın yine beyanname vereceksin diye biliyorum. Vergi dairesine git. Doğrusunu öğren.
    Doldurmasan bile beyanname vermek zorundasınız. 100-200 Tl lik Harcı ödemek zorundasın.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Sözleşmeyi bir haftadan önce başlatıp karı-kocanın ikisinin imzası ile Noterden taahütname yapmayan kiracı eve sokulmaz.

Zira kira sözleşmesi 1 yıldır. (Karşılıklı anlaşma olursa 2 yıl da yapılabilir) Bitince o kişi çıkmalı yada fiyatta anlaşırlarsa yenilenmelidir.

Noterden alacaksın . Yoksa sürünürsün. Noterden alırsan imzaya itiraz diye bir seçenek kalmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku

Yoksa benim yaşadığım üzere, iktidar krizlerde makul oranda kiracıya destek sağlamak yerine, kiracıya 3 yılda 1 milyon TL servet transferi yaptırır.

İktidar, kriz var bari yüzde 15 stopajdan bir yıllığına vazgeçelim bile demiyor. Hatta bunu eskisi gibi en azından makul bir orana indirelim de demiyor.

Herkes tuttuğunu....

Asında böyle vahşi bir zihniyete (kirayı düşük gösterip kalanını elden peşin alıp-yukarıdaki önlemleri alıp) o stopajı da vermeyeceksin de neyse....
    noterden ok....ancak kiralama aşamasında sağlam kiracı bulunca örneğin memur....biz ev sahipleride gevşiyoruz ne yazıkki....
    sözleşme geçmiş tarihli ok...sağlam kiracı bulduk gevşemeyelim...
    sözleşme süreli ve süresiz var...sürelide tarih var olacak...son 15 günden önce boşalt ihtarnamesi çekeceksin....yoksa otomatik olarak süresize dönüşür...
    ekleyecek varsa bilgiye açığız...
    senet almak suç deniyor...onuda hukukçular bilir...

Sayfa 422/725 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •