Sayfa 734/734 ÝlkÝlk ... 234634684724732733734
Arama sonucu : 5870 madde; 5,865 - 5,870 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

1.  Alýntý Originally Posted by hilmi Yazýyý Oku
    Merhaba DDKKM den dönüþte döviz bozdurulursa TL ye piyasa faizlerinden yüksek faiz verildiðini sosyal medya ve tvden duydum fakat ben bankacýlara sorduðumda yok diyorlar. DDKKM ile 1 milyon TL ye 6 aylýk vadede en yüksek ne kadar oran alýnabilir?
    Misal 3 ay önce DDKKM yaptýnýz ve vade bugün doldu.
    Bu DDKKM’yi kapatýrsanýz ve düz TL mevduata geçerseniz bankalar, piyasa faizinden yüksek faiz veriyorlar.
    DDKKM hesabýnýz hangi bankada ise o bankadan yapabilirsiniz sadece.
    Ziraat’in % 60 verdiðini biliyorum.
    DDKKM’nin hangi bankada ise o bankanýn verdiði oran tabisiniz

2.  Alýntý Originally Posted by hilmi Yazýyý Oku
    Merhaba DDKKM den dönüþte döviz bozdurulursa TL ye piyasa faizlerinden yüksek faiz verildiðini sosyal medya ve tvden duydum fakat ben bankacýlara sorduðumda yok diyorlar. DDKKM ile 1 milyon TL ye 6 aylýk vadede en yüksek ne kadar oran alýnabilir?
    Kendi bankanýzla görüþseniz daha iyi olur bu konuyu kur korumalýdan normal mevduata geçenlere %75'e varan oranlar teklif eden bankalar vardý ancak bir kaç gündür iþler deðiþti.Yazmýþtým okumamýþ olabilirsiniz diye tekrar ediyorum benimde fibabank kkm dönüþüne (düz mevduata geçersem) 55 teklif ettiler bugün kkm olarak 3 aylýk tekrar baðladým primi de 0.50 üstüne çýkmadýlar.Sanýrým çoðu banka rasyoyu tutturdu %15-20 puan birden düþüren bankalar var.Kkm dönüþüne 60 üstü veren çýkar mý bilmiyorum.Mevduat faizlerinde de 3-4 puanlýk düþüþler oldu.

3. Sn EGEDUK ve yolgider teþekkür ederim. Hesabým Halkta ve milyon üstüne 55 veriyor. Ziraat ile görüþeyim. Deniz bir ara banka deðiþtirmenin mümkün olduðunu söylemiþti.

4. Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

Alýntý Originally Posted by hilmi Yazýyý Oku
    Teþekkür ederim. Hesabým Halkta ve milyon üstüne 55 veriyor. Ziraat ile görüþeyim. Deniz bir ara banka deðiþtirmenin mümkün olduðunu söylemiþti.
    DDKKM’niz var mý?
    Eðer var ve Halkta ise, Ziraat ile görüþeceðiniz bir þey yok.
    Ziraat % 60 oraný kendinde olup, dönenlere veriyor.
    Bence sizin DDKKM hesabýnýz yok.

5.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    DDKKM’niz var mý?
    Eðer var ve Halkta ise, Ziraat ile görüþeceðiniz bir þey yok.
    Ziraat % 60 oraný kendinde olup, dönenlere veriyor.
    Bence sizin DDKKM hesabýnýz yok.
    Benimde kafa karýþtý Halkbankta ddkkm'si var Ziraat bankasýndan oran almak istiyor araya Denizbank girdi.
    Sayýn Eguduk arkadaþýn söylediði gibi ddkkm hesabýnýz nerdeyse iþiniz o bankayla.

6. 16 Nisanda yapmýþ olduðum euro kkm'yi bugün bozdum dolar için birþey diyemem ama euro'dan uzunca bir süre iþ çýkmayacak gibi.Ayný parayý Odeabanktan 120 gün %58 oranla vadeliye baðladým.4 ve 6 ay arasýnda gidip geldim çok uzun geldi 6 ay vade.

Sayfa 734/734 ÝlkÝlk ... 234634684724732733734

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •