Sayfa 480/705 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Geçen sene seçim mayıs da olunca el mecbur zorla tuttukları dolar seçim biter bitmez apar topar pazartesinden itibaren aman turizm sezonuna yetişsin diye 2 haftada nasıl yüzde 50 devalüe ettiklerini hepimiz izledik.Yaz sonuna kadar bekletmelerinin kendilerine bir yararı olmayacağını düşünüyorum.Seçim sonundan itibaren 2 ayları var bu sefer önlerinde.Biraz daha zamana yayarak bu 2 ay içinde bir tatlı devalüasyon yapacaklardır bence.
    Herkesin beklentisi seçimden sonra doların yükseleceği yönünde ben tam tersini düşünmeye başladım.Düşer demiyorum ama öyle bir anda %30-40 değer kazanacağını da sanmıyorum.

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Herkesin beklentisi seçimden sonra doların yükseleceği yönünde ben tam tersini düşünmeye başladım.Düşer demiyorum ama öyle bir anda %30-40 değer kazanacağını da sanmıyorum.
    o devalin Turizm sezonuna yetişmesi lazım...yoksa işler iyice sarmala girer diye bir düşüncem var

3.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Tam istedikleri kıvama gelmişsin senin kendi tercihin ancak 1 sene sonra param eridi diye yazarsan kimseyi suçlama

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Hvt' nin yillik mevduat eşleniği %56.25'e geldi. Ppf'ler %55 ile %60 arasında değişiyor.
    bendemi hata var sendemi
    Mevduat eşleniği 0,12 günlük getrisi olan fonda %46 ya geliyor.ppf ler ortalama %40-46 arası
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Tam istedikleri kıvama gelmişsin senin kendi tercihin ancak 1 sene sonra param eridi diye yazarsan kimseyi suçlama
    Bahri hocam elime tl geçtikçe euro ve dolar alıyorum sizinle aynı düşüncedeyim aynı saftayız.İki üç aydır markete kasaba uğruyorum 'seçimden sonra dolar çıkacak,taksiye biniyorum seçim ertesi dolar uçacak,evde sohbetlerde hep bir dolar uçacak kaçacak' sohbetleri yapılıyor.Elbette aklın yolu bir ama millet bu kadar uçacak kaçacak muhabbeti yapıyorsa insanlara bu dolarları yedirirler mi?

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    O değil de 5 sene önce doları bozup GMR alsak dolar miktarını 6ya katlayackmisiz, bak yine asabım bizuldu yaw

7. PPF bürüt 46,5 getiriyor yani çok değil ayrıca 12 gün de bileşik getiri yok. Günlükte iyi sadece o kadar

8.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    bendemi hata var sendemi
    Mevduat eşleniği 0,12 günlük getrisi olan fonda %46 ya geliyor.ppf ler ortalama %40-46 arası
    https://twitter.com/oguzbuktel/statu...U67P5p71g&s=19 burada tüm ppflerin getirileri var

Sayfa 480/705 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •