Sayfa 728/728 İlkİlk ... 228628678718726727728
Arama sonucu : 5820 madde; 5,817 - 5,820 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Türk telekomda cukkalı maaşların yanı sıra her yıl ayfon hediye ediyorlar çalışanlara insan bunları görünce tl mevduat yapası gelmiyor
    Senin kiracı da telekomda sanırım. Sana da bir ayyyfon pro max 15 versin artık...

TT ozellesmeden önce orda staj yapmisitim en kötüsünün asg.ucretx3 maaşı vardi.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu arada farklı b,r strateji ile Mevduatcılık yapan arkadaşım var...Adam 1 mio aylık bağlıyor gelen parayla da euro alıyor ; mevduat miktarını artırmadan faiz gelirlerini dövize dönüyor ...Büyük param olsa bende aynı şeyi yapardım hatta aldığım dövize de eurobond alırdım...
    Büyük param yok ama ben de hisse senedi alıyorum bakalım damlaya damlaya göl olacak mı

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Buna fazla takılmayın derim . Mevduatçı 2018 de bunu yaşadı 2021 de bunu yaşadı. İyi faizler vardı . Bağladılar . Sonra önce yavaş yavaş. Kimse inanmadı yok canım dendi. Kompanse edecek mevduat getiri elde edildiği için fazla hissedilmedi. Sonra hızlı. En sonunda volkan gibi patladı. Mevduatçının 3 senelik mevduat getirisi 2 ayda iç edildi. Mevduat işi su içinde haşlanan kurbağa gibidir. Gerektiğinde o sıcak suyun rahatlığından dışarı atlamak lazım gelir.
    Ağustos 15 e kadar bir şey beklememek lazım..

Sayfa 728/728 İlkİlk ... 228628678718726727728

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •