Sayfa 179/724 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 5791 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    eski gönderilerine bakmak 2 tuşa basmak kadar kolay hocam. 10 dakikanızı almıyor. 20 yıldır az ifşa etmedim burada bunun gibi tipleri. bi 20 yıl daha ederim gerekirse..
    Bir cahile yapılacak şey iyi bir cevap vermek değil onu eski koduğumun cahili dönemindeki gibi yok saymaktır..

2. Cahillik kol geziyor forumda.. Uzun süre yazmam da gelmem de buraya.. Herkesin yolu açık olsun..

Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Kamularda 6 hane usd ye %5 aliyorsunuz

Ddkkm 3 ay primli %8 vade sonu TL
    Ddkkm 6 ay primli %10 vade sonu TL

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    primli ddkkm bitirilmemiş miydi?

4.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Hayir devam ediyor sadece vade basinda verilen usd prim bitti hic bir banka uygulamiyor ama prim olayi devam ediyor bankadan bankaya keyfi olarak uygulaniyor uygulanmiyor denebiliyor

Hatta sunu da ekleyeyim usd euro dth lara da gelin ddkkm teklifi yapalimlar hala devam ediyor

sağolun , baktırıcam

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    uzun ve sağlıklı ömürler shorts..!!
    eyvallah hocam cümlemize..

Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Bir cahile yapılacak şey iyi bir cevap vermek değil onu eski koduğumun cahili dönemindeki gibi yok saymaktır..
    haklısınız aslında ama bazen tutamıyor insan kendini böyle densizler çıkınca. burayı bu konuyla meşgul etmek istemezdim. kusuruma bakmayın.

yazmama kararınızı tekrar gözden geçirip vazgeçmenizi rica ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Hayir devam ediyor sadece vade basinda verilen usd prim bitti hic bir banka uygulamiyor ama prim olayi devam ediyor bankadan bankaya keyfi olarak uygulaniyor uygulanmiyor denebiliyor

Hatta sunu da ekleyeyim usd euro dth lara da gelin ddkkm teklifi yapalimlar hala devam ediyor
    temditlerde devam ediyor. bir süre öncesine kadar başka bankada 31 ağustos'ta dth'ınız olduğunu belgelediğinizde de yapabiliyordunuz ancak 10 gün kadar önce bankalara geçen bir talimatla bunun da önüne geçildiği söylendi bir kaç yerde. ben de odea mt den bizzat duymuştum bunu. ancak ziraat'in halen kabul ettiğine dair iddialar da var. ing de net cevap vermemişti geçen hafta. teyite muhtaç. arayıp sormak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    temditlerde devam ediyor. bir süre öncesine kadar başka bankada 31 ağustos'ta dth'ınız olduğunu belgelediğinizde de yapabiliyordunuz ancak 10 gün kadar önce bankalara geçen bir talimatla bunun da önüne geçildiği söylendi bir kaç yerde. ben de odea mt den bizzat duymuştum bunu. ancak ziraat'in halen kabul ettiğine dair iddialar da var. ing de net cevap vermemişti geçen hafta. teyite muhtaç. arayıp sormak lazım.
    Kamu tarafinda halk ve ziraat yapiyor vakifbank i bilmiyorum tek degisen dedigim gibi sadece usd onden prim bitti

Sayfa 179/724 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •