Sayfa 509/718 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5744 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Lukas Podolski dönerden voleyi vurdu! Serveti 210 milyon euro'ya çıktı

Almanya'da 6 yılda 30 döner şubesi açan Podolski'nin serveti 210 milyon euro'ya çıktı.

Alman milli takımının eski forveti Lukas Podolski'nin (38) döner zinciri, 30 şubeye ulaştı. Dondurma markası da olan ünlü futbolcu, servetinin 210 milyon euro'ya (7.1 milyar TL) yükseldiğini açıkladı. Podolski, dönercilik sektörüne 2018'de Türk ortağı Metin Dağ'la birlikte adım atmıştı.
    Gida isinde dumen cok.tabiki zengin olur.

2. Şu an dolarda aylık ortalama yüzde 3 civarı bir yükseliş tutturulmaya çalışılınıyor.Bunun kümülatifi + alım satım makası + vergisi mevduat stopaj kesintisi derken mevduat ile başabaş.Yada hadi 1 tık mevduat önde. Alınacak bir risk mi.? Bence değil . Unutmayın seçim öncesi de 40 faizler ile bağlayanlar 1 senelik faiz gelirinden fazlasından 1 ayda vazgeçmek durumunda kaldılar.Hala arkalardan dolara yetişmeye çalışıyorlar.Bunlar tam yetişecek duruma geldiğinde dolarda yeniden bir yüzde 20 30 yukarı sert hareket yaptıracaklardır.Amaç zaten değersiz tl.

YapıKredi Bankası %46 vadeli mevduat faiz oranı verdi,

Ppfler 47.5 -48
    Onplus ilk ay harcama sartin yok %50 veriyor.
    250k/12.5k pasifli 47.50 brut

5. https://www.gzt.com/gazeteler/turkiy...esi-26-02-2024

YENİÇAĞ Doları manşet yapmış....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6. Muhalif ekonomistlerin başına taş düşmediyse , ceplerine para düşmüş olmalı. Hepsi birden artık TL. ve borsa tavsiye ediyor. Hatta bir tanesi bu sabah '' insanlara doğruyu söylediğim için linç ediliyorum. Hiç kimseye yaranılmıyor '' dedi. İşini yaranmak için yapıyor demek ki.

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    https://www.gzt.com/gazeteler/turkiy...esi-26-02-2024

YENİÇAĞ Doları manşet yapmış....
    Yüksekiş yakın heralde yakınmalar başladı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Muhalif ekonomistlerin başına taş düşmediyse , ceplerine para düşmüş olmalı. Hepsi birden artık TL. ve borsa tavsiye ediyor. Hatta bir tanesi bu sabah '' insanlara doğruyu söylediğim için linç ediliyorum. Hiç kimseye yaranılmıyor '' dedi. İşini yaranmak için yapıyor demek ki.
    ben ne zamandır farkındayım bunun buraya kaç kez yazdım onlar tl güzellemesi yaptıkça ben daha çok dövize aşık oluyorum iyi malın bu kadar reklama ihtiyacı olmaz

Sayfa 509/718 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •