Sayfa 483/733 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 5863 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. 30 günlük %3,44 ün altında almadigin sürece sıkıntı yok. Bu da net yıllık %50 yapıyor günlük %44 e denk geliyor.. bunun altını veren günlük veya aylıkta para bağlanmaz

2.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    30 günlük %3,44 ün altında almadigin sürece sıkıntı yok. Bu da net yıllık %50 yapıyor günlük %44 e denk geliyor.. bunun altını veren günlük veya aylıkta para bağlanmaz
    Ah iyimser abim ah, 50ye 60a filan da bağlanmaz ama işte risk almak istemeyenin gidecegi kapı da yok nihayetinde..

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Akbank 47 yapmış 32 günlüğü , cazip oranlar gelmeye başladı.
    92 gün ve üstüne de 49 olmuş

4.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    92 gün ve üstüne de 49 olmuş
    Tüik enflasyonu % 68 bu arada Şimdilik.

5. Ben mevduatçılara çok kızsam da ! ( paralarını erittikleri için ) bu kesime hep yardımcı olmak istemişimdir.Zira ülkenin bedavacılarını gönüllü fonlayan insanlardır onlar.

Bu kapsamda ; bu sabah yaptığım yüklü bir işlem üzerine müşteri temsilcim arayarak '' Abi, sen ne yaptın ya '' dedi. Hayırdır dedim. Dünkü ABD tüfe verileri üzerine altın- gümüşte oluşan şok düşüşün alım fırsatı olduğunu en geç 8 gün içinde %5 kazanacağını bu nedenle kendisinin de gümüş aldığını söyledi. Hayırlı olsun dedim . Ben altına gümüşe fx den para yatırmam dedim.

Bu konuşmayı yazarak sadece bir kenarda not kalsın istedim. 8 gün sonra bakacak ve kendisini arayacağım. Bugün saat 15 itibariyle gümüş 22,0360 tl.

6. Bir de bankadan altın, gümüş vb. alındığında binde 2 vergi veriliyor diye biliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Bir de bankadan altın, gümüş vb. alındığında binde 2 vergi veriliyor diye biliyorum.
    Bu aralar altın ve gümüş alınıp sepete atılabilir.İki üç ayda bir ddkkm tarihleri ileri alınıyor altın alınıp beklenebilir.Dezavantajı makas aralığı fazla.

8.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, sanırım Nkolay ile aktifbono farkını biliyorsunuzdur. Nkolay gibi lazım olduğunda satamazsınız. Satarsanız faiz alamazsınız.
    çok teşekkürler, tabi tabi, uyarı çıktı. bir bölümünü günlükte bıraktım

Sayfa 483/733 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •