Sayfa 490/727 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5812 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    İzmir İktisat Kongresini sınıflandırmak çok da doğru olmaz bence.. Yok bir ekonominin varoluşu demek daha doğru bence.. Kapitalist dünyanın kapıları maalesef ki İsmet İnönünün Marshall yardımlarına ihtiyacımız ve sebebimiz(2.dünya savaşından çıkan ülkelere veriliyordu) yokken imza atması ile aralanmıştır.. Aralanan bu kapı Menderesin kapıyı sonuna kadar açması ile bizi şu anki ve geçmişteki felaketlere götürmüştür.. 40 lı ve 50 li yıllardan nefret ederim..
    Milât olan İzmir İktisat Kongresi'nde kapitalizm yerine antikapitalist sistem komünizm seçilmedi. Dolayısıyla Marshall sebep değil bu seçimin sonucudur.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

2. Görüyorum ki toplumun her kesiminde Lawrence lar var.. En güvenilir en bu şudur diyebileceğiniz insanlar bile maalesef maskesini altında başka bir şey.. Hani adam Arabistan'da o kadar rolüne kaptırmış ki kendini teheccüd namazına kalkmış mıydım diye strese giriyormuş.. Bunu dışarıya olan inandırıcılıktan ziyade; dinmin, inancımın gereği yapamam gerekiyor hissi ile panikliyormuş..

Hatta öyle pozisyonlarda insanlar var ki, bu hikayeyi anlatırken insanlara inanmamız gerektiğini söylüyor.. Sanarsınız çok vatan sever.. Yoksa kendisi de bir Lawrence olmasın..

Artık sosyal medya, tv, basın karşı görüş dediğimiz karşı görüş mü? Bizim adam dediğimiz bizim adam mı?

Dialekt hangi düzeyde hangi yaygınlıkta kullanılıyor...

Şahsen ben hiç bir şeye inanmıyorum kendim için kendi çapımdaki alanda hayat mücadelemi veririm.. Gerisinin........

Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku

Şahsen ben hiç bir şeye inanmıyorum kendim için kendi çapımdaki alanda hayat mücadelemi veririm.. Gerisinin........

Si...aşağı kalsın paşa a.q....

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Si...aşağı kalsın paşa a.q....
    Abi bu forumdaki en akıllı adamsın.. Seviyorum seni

5.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Görüyorum ki toplumun her kesiminde Lawrence lar var.. En güvenilir en bu şudur diyebileceğiniz insanlar bile maalesef maskesini altında başka bir şey.. Hani adam Arabistan'da o kadar rolüne kaptırmış ki kendini teheccüd namazına kalkmış mıydım diye strese giriyormuş.. Bunu dışarıya olan inandırıcılıktan ziyade; dinmin, inancımın gereği yapamam gerekiyor hissi ile panikliyormuş..

Hatta öyle pozisyonlarda insanlar var ki, bu hikayeyi anlatırken insanlara inanmamız gerektiğini söylüyor.. Sanarsınız çok vatan sever.. Yoksa kendisi de bir Lawrence olmasın..

Artık sosyal medya, tv, basın karşı görüş dediğimiz karşı görüş mü? Bizim adam dediğimiz bizim adam mı?

Dialekt hangi düzeyde hangi yaygınlıkta kullanılıyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://www.bloomberght.com/cevdet-y...ecegiz-2347803

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, enflasyonun bu yılın ortasından itibaren düşüşe geçeceğini belirtti. Yılmaz “2026'da ise tek haneli rakamlara tekrar ulaşacağız.†dedi.

La Fontane, La Andersen,La Polyanna yanında çerez kalır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,068
    17 Şubat tarihi Avrupa ülkeleri, Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde "Dünya Kediler Günü" olarak kutlanıyor.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    17 Şubat tarihi Avrupa ülkeleri, Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde "Dünya Kediler Günü" olarak kutlanıyor.
    Bir gün geç kaldın dostum. Biz her zaman şişko kedilerimizin arkasındayız. Hep destek tammmm destek.

Sayfa 490/727 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •