Sayfa 632/706 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682 ... SonSon
Arama sonucu : 5647 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by tazk Yazıyı Oku
    Vakıfbank 35 gün 54.5 den bağlandı...
    halkbank bugun yuzde 57 verdı 5 m na
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

2.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    halkbank bugun yuzde 57 verdı 5 m na
    32 gun icinmi?

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Evet yatırım fonlarının avantajı bu zaten kafan rahat ancak yabancı fonlarda çeşit fazla yok maalesef en az 10 yıl unutmayı düşünüyorum sonra bakacağız
    Ben hisseyi tercih ediyorum. bende yok ama illa yurtdışı diyenler akportföy aftyi inceleyebilir. Fon alırken yönetim ücretine mutlaka bakılmalı.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=AFT
    https://www.akportfoy.com.tr/tr/fon/...SAAEgImZfD_BwE

Ak Portföy Yeni Teknolojiler Fonu, uzmanlar tarafından seçilmiş 20 teknoloji devine, kendi bankanızdan, tek işlemle, yaklaşık eşit ağırlıklı olarak yatırım yapmanız için bir fırsat sunar! Fonun yatırım yaptığı şirketler: Apple, Google, Facebook, Cisco, Amazon, Microsoft, Baidu, Intel, Samsung, Nvidia, Alibaba, Advanced Micro Devices, Tesla, Netflix, IBM, Salesforce, Qualcomm, Taiwan Semiconductors, SAP, PayPal'dır.

4. Kapalıçarşı 32,8300 32,8800

Seçim öncesi son gün az biraz yükseltmişler...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5. 1 Nisan'da kur ne olacak bu önemli.

6.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Vakıf 3 gün önce yüzde 54 veremeyiz dediği için Akbank a EFT yaptım.

Şimdi para onlardan gittikten sonra 3 puan fazla veriyorlar.

Akbank daha proaktif bu konularda...

Vakıf ben devlet bankasıyım diyor...
    Vakıfbaktan EFT yaparken nekadar ücret ödediniz? Ben de haftaya Akbanka geçmeyi düşünüyorum 54 aşağısı teklif edilirse.

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Eşimin 6 ay önce başlayan iş bankasından emekli maaş promasyonu 7500 TL idi.

Şimdi iptal edersem 6 bin TL iade istiyor.

Mobilde Promasyonu yenileme seçeneği bulunmuyor. İade edip başka bankaya geçmek mantıklı mı?
    Bu soruya ben cevap vereyim. Ben de iş bankası müşterisiyim. İş bankasından promosyon yenilemek isterseniz (ben yeniledim) emekli aylığı 15 ile 19 bin arası promosyon 10.000 tl. Emekli maaşı 20.000 ve üstü için 12.000 tl veriyor. Ama Akbank ,Yapı Kredi ve Garanti bankasının gerisinde kalıyor. Onlar 15.000 tl ye kadar promosyon verebiliyor. Ben uğraşmak istemedim açıkçası. Bir de şu var çok önemli eğer maaşınızı başka bankaya taşırsanız kredi kartınızı ya iptal ettirmeniz gerekecek ya da yıllık ücreti 800 tl ödemek zorunda kalacaksınız. Aklınızda olsun size farklı farklı cevaplar verebilirler ama bildiğim kadarı ile ücret alınıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Eşimin 6 ay önce başlayan iş bankasından emekli maaş promasyonu 7500 TL idi.

Şimdi iptal edersem 6 bin TL iade istiyor.

Mobilde Promasyonu yenileme seçeneği bulunmuyor. İade edip başka bankaya geçmek mantıklı mı?
    Asıl soruya cevap ise arkadaşım mobil bankacılıkdan yaptığını söyledi. Eve gelince internet bankacılığından baktım. Evet emekli maaşını taşımak ile ilgili bir seçenek var. Ben şubeden yaptım. Çünkü bankanın dibindeyim. Başka bankaya taşımak konusuna gelince eğer banka ile çok yönlü işlemleriniz, hesaplarınız veya kartlarınız yoksa mantıklı. Çünkü arada çok fark var.

Sayfa 632/706 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •