Sayfa 276/706 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 5646 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Selam dolar ve Euro içim zp6 ve zp9 dan baska tavsıye edebılecek fon varmıdır ? döviz mevduatlarına bankalar cok az oran verdiğinden fonlar daha ıyı gıbı olmaya başlaadı sankı

2.  Alıntı Originally Posted by becek777 Yazıyı Oku
    Selam dolar ve Euro içim zp6 ve zp9 dan baska tavsıye edebılecek fon varmıdır ? döviz mevduatlarına bankalar cok az oran verdiğinden fonlar daha ıyı gıbı olmaya başlaadı sankı
    Usd icin das - fbı
    Euro icin nvz - dov

Zp6 ve zp9 dan daha dusuk getirileri var gozukuyor yilliklandirilmis doviz mevduat eslenegine gore

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. en getırısı ve rısksız olan hangısıdır ? tesekkur ederım herkes zp9 ve zp6 önerıyor ama col bılgım yok acıkcası

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    parayı nasıl nerede teslim ediyoruz ?
    Erzana vekaleten Terim alıyormuş.A4 kağıda vekaleten elden aldım yazıp imzalıyormuş.Mevduat olarak yatırırsan devlet garantisi var belli meblaya kadar

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by becek777 Yazıyı Oku
    en getırısı ve rısksız olan hangısıdır ? tesekkur ederım herkes zp9 ve zp6 önerıyor ama col bılgım yok acıkcası
    Yani bunlar dth muadili fonlar

genel olarak fonlarin maruz kalabilecegi risklerden haric piyasa riski olarak varsayarsam sorunuzu kur riski ve dusuk faiz getirisi riski olabilir

Merak ettiginiz fonlarin kistas ve maruz kalabilecegi risklere iliskin detayli bilgilieri ilgili fonlari kap sayfasinda izahname ve yatirimci bilgi formlarinda bulabilirsiniz

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    İlk ay şart yok yetiyor sonraki ay icin Aralık ta 1500 lira harcama gerekiyor.
    250 bine kadar olan on plus faiz oranı %47 için 5000 TL boşta bırakıyor. Bu durumda brüt yıllık kaça gelmiş oluyor? Nkolay bonodan daha fazla getirisi oluyor mu acaba?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. Televizyonda hep bir ağızdan faizler çok arttı diyen tipler nedense aynı dili kullanıyorlar. haliyle hataları da aynı yerden oluyor. Enflasyon gelmiş 70 lere mevduata verilen azami 47 oran için arttı demek dalga geçmektir.

Ama yine faizden vazgeçmeyenler için bugün teklif edilen ama kabul etmediğim oranı yazayım. Nurol -- 92 gün -- 51 oran .
    Ben 92 gün değil 90 dk. beklemeyi sevmediğimden zaten faize bağlamam. Ancak gecelik park ediyorum.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Televizyonda hep bir ağızdan faizler çok arttı diyen tipler nedense aynı dili kullanıyorlar. haliyle hataları da aynı yerden oluyor. Enflasyon gelmiş 70 lere mevduata verilen azami 47 oran için arttı demek dalga geçmektir.

Ama yine faizden vazgeçmeyenler için bugün teklif edilen ama kabul etmediğim oranı yazayım. Nurol -- 92 gün -- 51 oran .
    Ben 92 gün değil 90 dk. beklemeyi sevmediğimden zaten faize bağlamam. Ancak gecelik park ediyorum.
    Sistem vatandaşı sögüşlemek üzere kurulu.!!
    Gece yatağa zengin yatıp
    Bir sabah uyandığında meteliksiz uyanan.!!
    Yüzbinlerce kişiden biri olabilirsin.!!
    Tek adam rejiminde her şey mümkündür.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 276/706 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •