Sayfa 284/707 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 5654 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Dövizden dönüşümlü kkm mevduat yapmak istiyorum bunu hangi bankadan yapabilirim bilgisi olan var mı red mi ediyor bankalar bunu

2.  Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    Dövizden dönüşümlü kkm mevduat yapmak istiyorum bunu hangi bankadan yapabilirim bilgisi olan var mı red mi ediyor bankalar bunu
    Öncelikle dövizinizin 30.11.2023 itibari ile döviz hesabınıza bulunması gerekiyor.
    Aksi taktirde yapamıyorsunuz.
    Bankalar da yapıyor ret diye bir durum pek duymadım.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Öncelikle dövizinizin 30.11.2023 itibari ile döviz hesabınıza bulunması gerekiyor.
    05.09.2023 tarihi itibariyle paramın döviz mevduatta bulunduğu banka kabul etmiyor sorduğum bankalarda o bankadan makbuzuyla getirsem dahi kabul etmiyor TEB kabul etmedi vakıf kabul etmedi ing ile az önce canlı görüştüm 30 Kasım tarihi öncesi bizde olmayan dövizi kkm için kabul etmiyoruz dedi yok mu bunun bir yöntemi vakıf 30 ağustosta bizde olmalıydı dedi bunu söylerken hesap bilgilerine bakıp telefonla bir yerleri arıyorlar bir listede miyim anlamadım

4. Arkadaşlar %0,1134 günlük getirisi olan ppf ile nkolay bononun günlük getirisini katşılaştırdığımızda hangisi daha avantajlı sizce? Nkolayda brüt senelik getiri %44 ama %5 stopaj da var. Ppf de stopaj 0. Sadece yönetim gideri var. Hangisinde durmak mantıklı?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Arkadaşlar %0,1134 günlük getirisi olan ppf ile nkolay bononun günlük getirisini katşılaştırdığımızda hangisi daha avantajlı sizce? Nkolayda brüt senelik getiri %44 ama %5 stopaj da var. Ppf de stopaj 0. Sadece yönetim gideri var. Hangisinde durmak mantıklı?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    kısa dönemde nkolayda durmak tabii her gün alıp satacaksanız uzun dönem de olabilir..

6. 2,5mily mevduat var,en yüksek fiyat hangi banka verir,9o günlük!!tsklr
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    güncel 66,81% yerli hisse senedi tutan bir fon. grafiği nin kayıpsız görünmesi yeni kurulması nedeniyle. Yinede sen bilirsin...senin kararındır...saygılar.
    üstad, bu fon istatistiksel arbitraj fonu. istatistiksel arbitrajın ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz ki bunu yazdınız.
    bu fonda robotlar piyasayı takip eder. vadeli ile spot hisseler arasındaki farkın, fonun daha önce oluşturduğu makasa göre açılması veya kapanması durumunda, eş anlı olarak spotta alım vadelide satım yapılır ya da , açık olan pozisyonlar her iki piyasada da ( vadeli ve spot ) aynı anda kapatılır. yani 66.81 spotta hisse , pay vadelide tersi poziyon taşır aynı hisseden.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bana cevap verebilecek var mı

Sayfa 284/707 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •