Sayfa 610/707 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon
Arama sonucu : 5651 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Tansu çiller dönemi hariç faizden kazanan olmuşmudur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
    Önümüzdeki aylarda içerisinde belkide kısa süreli süper bono ( 3 ay ) vadeli çıkarıla bilir.

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tansu çiller dönemi hariç faizden kazanan olmuşmudur
    Aynen başkan,hiç unutmam % 140 la hazine bonusu almıştım kılçıksız güzel money gelmişti o dönem ,neyse 57 de iyi sayılır bakalım,benjo sabit gidecek gibi.

Nkloay da sorun var .%50 yi gören kaçacak da izin vermiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Diger forumdada yazmış arkadaş çıkış yapamıyorum n kolaydan para eft yaptırmıyor diye.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Diger forumdada yazmış arkadaş çıkış yapamıyorum n kolaydan para eft yaptırmıyor diye.
    Zaman zaman buraya sıkıntıları yazanlar oldu. Zaman kötü kolla götü meselesi. Az olsun her an ulaşacağım yerde olsun diyenler daha dikkatli olmalı. Adamlar dünürlerini örnek alıyordur belki. Pazartesi sabah sabah hayırdır ne para çıkış aşkı demişlerdir. Öğleden sonra akış başlar.

Ben arasıra fx lerinden ucuz döviz alıp, diğer bankaya bedava swıft yapıyordum artık komple çıktım. Arıyorlar. telefonlarına engel koydum.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Zaman zaman buraya sıkıntıları yazanlar oldu. Zaman kötü kolla götü meselesi. Az olsun her an ulaşacağım yerde olsun diyenler daha dikkatli olmalı. Adamlar dünürlerini örnek alıyordur belki. Pazartesi sabah sabah hayırdır ne para çıkış aşkı demişlerdir. Öğleden sonra akış başlar.

Ben arasıra fx lerinden ucuz döviz alıp, diğer bankaya bedava swıft yapıyordum artık komple çıktım. Arıyorlar. telefonlarına engel koydum.
    Swift de muhabir banka masraf kesmiyormu ?

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Swift de muhabir banka masraf kesmiyormu ?
    Benim çalıştığım 2 banka kesmiyor. Habersiz gönderirsem kesiyordu. Göndermeden önce alıcı bankaya '' sizdeki usd hesabıma şu kadar döviz göndereceğim haberiniz olsun '' diyorum. Aktife de A4 kağıda ıslak imzalı swıft talimatı yazarak watsaptan atıyorum. Önce olmaz falan dediler ama yapıyorlar.

Sayfa 610/707 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •