Sayfa 504/705 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Akbank da 1 m üzeri 32 gün %45 mevduat oranı ile bağlandı, 92 güne %47 oran verdi, dün %48 vermişti,
    PPF'ler daha iyi getiriyor, niye vadeli tercih ettiniz hocam

2. Sabancıların Akbankının var bir bildiği...

Ellerinde dolar çoksa veya seçime öyle girmek istiyorlarsa....

TL oranını tutturup ceza yememek için diğerlerinden daha yüksek veriyorlar sanki.

Onlar yaş tahtaya basmazlar...

Ki geçen yıl yüzde 10 ile en düşük banka karına sahipti.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    görüntülü tahliye taahhütnamesi aldım...imza benim değil dese hakim ne yapar sizce...
    onu bırakın telefonla vekalet aldınız, ve bu işlem itiraza uğradı mahkemede mülkiyet sahibi;
    oğlum sesimi çok iyi taklit eder ben banyodayken muziplik olsun diye cevaplayıp olur vermiş dese
    hakim olsanız vekaleti kabul eder miydiniz yoksa telefonuna ve oğluna sahip çık mı derdiniz..

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    PPF'ler daha iyi getiriyor, niye vadeli tercih ettiniz hocam
    Anlamadım, ne kadar getiriyor? Vadelide bu oranlar yüksek geldi bana!

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Anlamadım, ne kadar getiriyor? Vadelide bu oranlar yüksek geldi bana!
    https://twitter.com/FonTurkey/status...31136035832025
    https://twitter.com/FonBeeTurkey/sta...733900/photo/1

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Aralık sonunda sıfır bir otomobil almaya niyetlendim, param yetişmedi. Kredi faizleri de çok yüksek olunca erteledim, parayı aylık mevduat ve ppfye yatırdım. Ocakta ve Şubat'ta aracın fiyatını artırmadılar, hala aynı. Benim para %7.5 artmış oldu. Martta da seçim nedeniyle zam olmaz diye düşünüyorum, yüzde on kafadan kara geçtim, biraz da üzerine ekleyebilirsem kredisiz alabilirim. Alternatif olarak da yaza kadar erteleyebilirim, araç ithal ve dövize bağlı, marttan sonra dolar gider diye çekiniyorum ama yaz vadeli viopta kontrat açıp o riski gideririm, kalan parayı da mevduatta cevirmeye devam ederim, kredisiz alacak hale gelebilirim. Bakalım seçime az kala kararımı vereceğim.
    Nedense işin içine araba girince işler değişiyor. Polo için borsaya girip, iyi gidişat ile mercedes hedefleyip, motorsiklete talim olma.

7. Pandemiye full hisse de girip 9 ay bekleyip,2020 sonu 2021 başı rallisinde iyi para kazanınca ben bunu realize edeyim demiştim,197k'ya sıfır Polo aldım. İki ay sonra da Naci bey'in görevine son verildi. Yaptığım en iyi yatırım olabilir ama tabi tamamen şans.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Pandemiye full hisse de girip 9 ay bekleyip,2020 sonu 2021 başı rallisinde iyi para kazanınca ben bunu realize edeyim demiştim,197k'ya sıfır Polo aldım. İki ay sonra da Naci bey'in görevine son verildi. Yaptığım en iyi yatırım olabilir ama tabi tamamen şans.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Pandemide risk almak devamında karı realize etmek, bu şans değil tecrübe. Herkes fizik bilmez ama arabanın altında kalmamak için ne zaman karşıdan karşıya geçeceğini bilir.

Sayfa 504/705 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •