Sayfa 667/715 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677 ... SonSon
Arama sonucu : 5713 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Merkez Bankası iktidara gönderdigi mektupta asgeri ücretin yılda birkez artırılmasını tavsiye etti .

2.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Katılmıyorum. Bu ülke batmadı da. Bu ülkenin bugün beğenmediğiniz halde olmasının nedeni siz ve sizin gibi apolitik insanlar.

Yazdıklarınızın hepsi gerçeklikten kopmuş, yaşananlara bütüncül olarak bakmıyor. Eyleme geçmeyip sadece ahkâm kesen sözler sarfeden bu kesim, ülkenin bugünkü durumunun asli sorumlusudur. Çünkü bu kesim, siz de dâhil olmak üzere, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demiştir ancak yangın kapısına dayanınca feryadı basmaya başlamıştır, hâlen eyleme geçmekten de imtina etmektedir.

Bu forumda yazanlar belli bir birikime sahip, yeri gelince birikim sahibi olmayanı hor görerek az bile olmuş demeyi biliyor. Önce sizler değişmelisiniz. Sizlerde burada yazsanız da, fikir beyan etseniz de hatta feryat figan etseniz de asıl pisliğe batmışsınız farkında değilsiniz.
    Benim yazımdan hiçbir şey anlayamadığınız belli oluyor.

Yazınız okunduğunda belirli bir ikdidarı mı savunuyorsunuz, yeriyor musunuz kendiniz bile karara verememişsiniz.

Hiçbir ülke batmaz. Ancak sizin borazanlığını yapamaya çalıştığınız iktidar sahipleri ve onun varlığından kaynak yiyen az sayıda kesim ile halk arasında tüm istatisliklere yansıyan gelir uçurumu anlatılmak istediğinde bu terim kullanılır.

Banledeş de, Afaganistan da batmamıştır. Ancak sefalet içinde bir yaşam vardır.

Çok yazmayacağım. Zira hiç bir şeyi anlama ve anlandırma kapasiteniz yok.

Cevap vermek bile boşa zaman kaybı...

Gündüzden içmeye mi başladığınız. Gerçekten yazınızdan bir anlam çıkaran varsa söylesin.

Trolllük bu kadar da abartılmaz...

Seçim sonuçları başınıza vurdu herhalde...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Benim yazımdan hiçbir şey anlayamadığınız belli oluyor.

Yazınız okunduğunda belirli bir ikdidarı mı savunuyorsunuz, yeriyor musunuz kendiniz bile karara verememişsiniz.

Hiçbir ülke batmaz. Ancak sizin borazanlığını yapamaya çalıştığınız iktidar sahipleri ve onun varlığından kaynak yiyen az sayıda kesim ile halk arasında tüm istatisliklere yansıyan gelir uçurumu anlatılmak istediğinde bu terim kullanılır.

Banledeş de, Afaganistan da batmamıştır. Ancak sefalet içinde bir yaşam vardır.

Çok yazmayacağım. Zira hiç bir şeyi anlama ve anlandırma kapasiteniz yok.

Cevap vermek bile boşa zaman kaybı...

Gündüzden içmeye mi başladığınız. Gerçekten yazınızdan bir anlam çıkaran varsa söylesin.

Trolllük bu kadar da abartılmaz...

Seçim sonuçları başınıza vurdu herhalde...
    Kapasitem yok anlayamıyorum ki bu çok kötü, alkollüyüm o yüzden anlamsız yazmışım halbuki başkaları içmeyince iyi yazar içince iyi yazanda vardır, troyalı trolüm ki trolün trol olduğu yerde büyümüşüm, seçimde tuttuğum taraf yazdıklarımdan belli olmamasına rağmen seçim sonuçlarının da şokundayım ama iktidara yakınmışım. BUnlara katılmıyorum, maalesef sizin gibi 1 oy hakkım var.

Ülkenin her problemini oturduğunuz yerden konformist bir edayla saptayıp çözümleme yaptığınız gibi yaftalama ve demogoji kompetanı da olmalısınız. Size yaptığım eleştiriler açık, sanki idrak etmek için çaba sarfetmek zor gelmiş, yazdıklarınıza dair tek katıldığım konunun altını kıpkırmızı çizdim.

Sizin ve sizin gibi düşünenlerin hayata dair bir bakış açısı olmadığı için eleştiriyi içselleştirememiş olmanız çok normal. Yaşadığınız toplum yapısına kızarak çözüm bulmayı beklemek en basit ifade ile, siz o kadar yafta eklemişsiniz ben doğrudan yazayım, budalalıktır.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

4. https://twitter.com/ZAMajans/status/...jhnlh6mhg&s=19
    Enflasyon düşecek dolar artmayacak

5. Paylaşıldı mı bilmiyorum kredi kartı azami faiz oranı, yükseltilmiş.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0240406-23.htm

Güncel oranlar:
    https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...+Faiz+Oranlari
    Son düzenleme : ActuallyMelik; 06-04-2024 saat: 01:31.

6. Ddkkm için tarih güncellendi
    31 Mart 2024 tarihi itibarıyla banka hesabında döviz bakiyesi bulunanlar döviz dönüşümlü kur korumalı mevduat (DDKKM) hesabı açabilecek.

7. https://fizikiteslim.kadsis.com/
    Bankadaki digital altını fizikiye çevirmek isteyenler için şimdilik max 100 gram

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://fizikiteslim.kadsis.com/
    Bankadaki digital altını fizikiye çevirmek isteyenler için şimdilik max 100 gram
    Ters indikatörüm benim. Devir faiz ve risk almasını bilen için borsa devridir.

Sayfa 667/715 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •