Sayfa 513/707 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5649 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Kısa vadeli borç 198,7 milyar dolar...

Brüt rezervler (DEĞERLİ TL ile oluşacak İTHAL TALEP) DIŞARIDA BIRALIKSA BİLE YETERLİ DEĞİL... kaynak: Ekonomi gazetesi manşeti...

Para nereden bulunacak?

Yabancı bu değerli TL ile (ve Şimşek in körfez, Londra, ABD dünya turunda gelmeyen) kaynak girişi olur mu?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Bu dönem mevduat yapılmaz diyorum ve her fırsatta yazıyorum. Müşteri temsilcisi haftada en az 3 kez arayarak kendine göre gümüş- teknoloji fonu vb. tavsiye eder.

Bu sabah arayarak bugüne özel 2 milyon üzeri TL. getir 90 güne 51 faiz al dedi. Güldüm geçtim. Eğer mevduat oranı koşturan varsa hüsnünün yeğenini arasın. Ben de isterim desin. Borsa dip çalışmasında. Döviz orta sahada ısınma turları atıyor. Sarı gacı oley oley çekiyor. Herkes kendi kararını verecek ve sahadan sağ çıkmaya çalışacak.
    Hangi banka veriyor

3. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Londra'da 2 trilyon doları yöneten fon temsilcileriyle buluştu.
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...bulustu/307678

Londra Turları bitmiyor

4. Kuyumcu kardeşlerden 150 milyon TL'lik vurgun
    Gaziantep’te kuyumculuk yapan iki kardeş, 30’dan fazla vatandaşı ve yakın arkadaşlarını yaklaşık 150 milyon TL dolandırarak kaçmak isterken yakalandı. Kardeşler tutuklanırken iş yeri önünde toplanan mağdurlar ise kayıp paralarının bulunmasını istedi.
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...-vurgun/307665

düşük IQ
    bitmeyen sazan potansiyeli

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Kuyumcu kardeşlerden 150 milyon TL'lik vurgun
    Gaziantep’te kuyumculuk yapan iki kardeş, 30’dan fazla vatandaşı ve yakın arkadaşlarını yaklaşık 150 milyon TL dolandırarak kaçmak isterken yakalandı. Kardeşler tutuklanırken iş yeri önünde toplanan mağdurlar ise kayıp paralarının bulunmasını istedi.
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...-vurgun/307665

düşük IQ
    bitmeyen sazan potansiyeli
    adam başı 5 milyon
    bu para sahipkeri ilginç adamlar rızkları ceplerinde durunca sapıtıyorlar
    fatih terim fonundaki adamların hepside milyon milyon doalr sahibi adamlardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bir sorum var bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim para piyasası fonu getirisi bileşik faiz içeriyor mu ? Örneğin 1 ay vadeli mevduat yaptığımızda gelen faiz anaparay eklenip daha yüksekmtutara faiz işlemekte ama para piyasası fonu günlük değerlendiğini için bileşik faiz işlememiş gibi düşünüyorum .Yani para piyasası fonu yıllık getirisi ile vadeli mevduat yıllık getirisi kıyaslamasında bileşik faizi mevduatta hesaplıyoruz ama fonda sanki yok gibi …vadeli mevduat dön kıyaslamasında önemli konu bilen varsa yazarsa sevinirim tşk ederim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. PPF ları bileşik getirir pazartesi, salı, Çarşamba, Perşembe günleri cuma, cumartesi, pazar hariçtir. Yani bileşik olması iyidir. Bayramlarda bileşik getiri olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Bu dönem mevduat yapılmaz diyorum ve her fırsatta yazıyorum. Müşteri temsilcisi haftada en az 3 kez arayarak kendine göre gümüş- teknoloji fonu vb. tavsiye eder.

Bu sabah arayarak bugüne özel 2 milyon üzeri TL. getir 90 güne 51 faiz al dedi. Güldüm geçtim. Eğer mevduat oranı koşturan varsa hüsnünün yeğenini arasın. Ben de isterim desin. Borsa dip çalışmasında. Döviz orta sahada ısınma turları atıyor. Sarı gacı oley oley çekiyor. Herkes kendi kararını verecek ve sahadan sağ çıkmaya çalışacak.
    Euro daha düşük kaldı alınabilir duruyor.3.50 oranla 12 ay vadeli 200-300 bin tl ihtiyaç kredisi çekip almayı düşünüyorum.En kötüsü Haziran son hafta tl vade dönüşünde ki parayla krediyi kapatırım.

Sayfa 513/707 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •