Sayfa 599/705 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Çok durdu araç satışları , çok düşük fiyat yazarsam satılır artık , tren kaçtı...
    Çok mu abarttın acaba??

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    60 a dayandı ya faizler , çok pişmanım 3 ay önce arabamı satmadığıma , bu fırsatlar bir daha gelmez , 6 ay kiralıcaktım Şahin veya Murat 131, ne güzel planda yapmıştım...
    Bu ilkede hiç devaluasyon olmamış gibi konuşuyorsunuz snparagöz.
    Ülkedeki ciddi bir kısım neden dovizde ve yastık altında acaba...

Aralığın 25 i yüzde 50 oran ile bağladığım 92 günlük faiz son durum: kafa kafaya seviyesi 32.799 salı günü bozuluyor. Para kazandık mı hayır. Kaybettik mi hayır. Anca paramızı koruduk gibi görünüyor. Kendimi tanıdığım için olacaklar ve olmayacaklar;
    - dolar piyasa da bir ara 33 leri geçti, eğer dolar olarak tutsaydım 33 leri geçtiğinde satar mıydım? Hayır (zaten elimde olan bir kısmı da bozmadım)
    - mevduata koyduğum miktar tüm paramın yüzde 55 i diğerleri borsa döviz ve altında. Tüm paramı o gün borsaya koysam daha iyi kazanç sağlar mıydım? Evet. peki tüm birikimi mi koyar mıydım? Hayır

Yani bu bakış açısıyla keşke koymasaydım faize diyemiyorum. Ama bunların hepsi kişiye göre değişkenlik gösterir. Önemli olan kendini tanıyıp gerçekçi cevap vermek. Yoksa satsaydım borsada şunu alsaydım falan filanla sadece hayal kurulup pişmanlık hissedilir.
    Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

4.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Aralığın 25 i yüzde 50 oran ile bağladığım 92 günlük faiz son durum: kafa kafaya seviyesi 32.799 salı günü bozuluyor. Para kazandık mı hayır. Kaybettik mi hayır. Anca paramızı koruduk gibi görünüyor. Kendimi tanıdığım için olacaklar ve olmayacaklar;
    - dolar piyasa da bir ara 33 leri geçti, eğer dolar olarak tutsaydım 33 leri geçtiğinde satar mıydım? Hayır (zaten elimde olan bir kısmı da bozmadım)
    - mevduata koyduğum miktar tüm paramın yüzde 55 i diğerleri borsa döviz ve altında. Tüm paramı o gün borsaya koysam daha iyi kazanç sağlar mıydım? Evet. peki tüm birikimi mi koyar mıydım? Hayır

Yani bu bakış açısıyla keşke koymasaydım faize diyemiyorum. Ama bunların hepsi kişiye göre değişkenlik gösterir. Önemli olan kendini tanıyıp gerçekçi cevap vermek. Yoksa satsaydım borsada şunu alsaydım falan filanla sadece hayal kurulup pişmanlık hissedilir.
    Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn KNUCK

Çok güzel yazmışsınız.

5. nkolay haftasonunu 48 oranla geçirecek sanırım, bakalım ptsi oran kaç olacak? genelde politika faizinin üstüne 2-3 puan ekliyor

6. Ben demedim mi size Bosporus geldiyse foruma döviz artmaz düşer diye.Crash otoban da sanırım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

7. En para 181 güne 56,5-57 veriyor. 60 ı gorecek galiba mevduat faizleri

8. BOFA kamunun kullandığı operasyon aracı kurumu olduğu hesaba katılırsa gayet normal...

Sayfa 599/705 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •