Sayfa 520/729 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 5826 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Ddkkm ye verilen oranlar nasil su aralar? Vakif uc ay icin 36 ve bir miktar ek getiri dedi tahminimce yuzde 6 civarinda. Buna alternatif bir yer var mi yakin zamanlarda oran aldiginiz? Usd icin onerebileceginiz rekabetçi fon var mi?

2.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    En para 181 güne %51 teklif etti gireyim mı girmeyeyim mı düşünüyorum
    önce niki değiştirin, o vakit gerçekleri daha net göreceğinizden eminim
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

3. Benim nikim İRONİ dir. Yazmaktan yoruldum. Sizlerde sormaktan yorulmadınız. Neyse canınız sağolsun

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Benim nikim İRONİ dir. Yazmaktan yoruldum. Sizlerde sormaktan yorulmadınız. Neyse canınız sağolsun
    neye yatırım yapman gerektiğini yazdım, anlamadıysanız o sizin sorununuz
    may neym iz maaclt, nat İRONİ
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

5.  Alıntı Originally Posted by serious Yazıyı Oku
    Ddkkm ye verilen oranlar nasil su aralar? Vakif uc ay icin 36 ve bir miktar ek getiri dedi tahminimce yuzde 6 civarinda. Buna alternatif bir yer var mi yakin zamanlarda oran aldiginiz? Usd icin onerebileceginiz rekabetçi fon var mi?
    Üç ay için % 6 ek getiri mümkün değil.
    % 1 veya % 2 anca verirler. 6 ay bağlarsanız ek getiri yükselir.
    Bankacınıza ek getiriyi bir daha sorun isterseniz.

6. 6 ay %3.5la bağlamıştım kasımda. Bir önceki 6 ay %12 küsurdü... Dönüşte bilmiyorum bağlar mıyım, bağlamaz mıyım... Yine keyifsiz günler yaşıyorum. Riskten uzaklaştım tefas fonlarında da. Ama tadı tuzu yok hiçbir şeyin yine. Ara ara böyle bir depresyona giriyor gibiyim

7. Tamam para da önemli de bilmiyorum artık, belki de çoluk çocuk olsa bir hareket olurdu da işte neyse

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/AtillaYesilada1/...HSkjqlyKw&s=19
    Föş e de tl güzellemesi yapma görevi verilmiş her gün dolardan bir cacık olmaz tiviti var
    mesele ekonomi 4 gün önce
    integral forex 2 gün önce
    atilla yeşil ada 2 gün önce

çok videosu var. 2sini izledim.
    Anladığım şu bu adam kuantum teorisi gibi her olasılığa bir senaryo yazıyor. Seç beğen al kullan. Her seçeneğe bir senaryo yazınca birisi tutuyor.

Yalnız son günlerde bir konu dikkatimi çekti. Bütçe açığı mevzusu bu konu ile ilgili iş yine emeklilik sistemine geliyor. X'te burcu aydın özdoğru paylaşmış. 2023 yılında çalışan sayısı 25.358 milyona düşerek yaklaşık 1 milyon azalırken emekli sayısı 2 milyon artarak 16.030 milyona çıkmış. Her ne kadar emekli maaşları tartışılsa da gelecek konumuz yine sosyal güvenlik sistemi olacak.

Üstüne deprem harcamaları ki attilla bey 100 milyar dolar taksit taksit bütçeden çıkacak diyor.

Birde üstüne kentsel dönüşüm konusu var ki büyük ihtimal bu ikinci konut vergisi bunu finanse etmek için çıkacak.

Sonuçta hükümet bir tercih yapacak. Ya vergi ile yoluna devam edecek, ya tasarrufla. Buda bizim TL'nin yolunu çizecek.

Benim yine orta vadeli planım yok. Dolayısıyla günlük takibe devam

https://burcuaydinozudogru.com/guncel-degerlendirmeler/

Sayfa 520/729 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •