Sayfa 397/725 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 5794 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. TSK, terör destekçisi Fransız çimento devi Lafarge’ın Suriye'deki fabrikasını vurdu

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/g...-havan-1014506

Deutsche Bank, Türkiye’de 4. çeyreğe kadar sıkı para politikası öngördü.

Banka, bu ay TCMB’nin 250 baz puan artışla politika faizini yüzde 45’e yükseltme beklentisini korudu.

Analistlere göre 2024 için yüzde 49 olan ve TCMB’nin yüzde 36 seviyesindeki yıl sonu TÜFE tahmininin üstünde belirlenen asgari ücret artışının piyasalara enflasyonla mücadelenin kolay bir süreç olmayacağını hatırlattı.

Banka, Türkiye’de yıl sonu TÜFE’nin TCMB tahmin ufkunun üst bandı olan yüzde 42 olarak gerçekleşmesini öngörüyor.

3. sen tam gaz para basmaya devam M3'ü patlat, neymiş sıkılaştırmaya devammış
    kanser hastasına gündüz kemoterapi tedavisi gördürüp akşam meyhaneye götürmek gibi..

4. Bu yabancı kuruluşların tahminlerini kaydediyorum 2024 sonu dalga geçmek için güzel malzeme olacak baya güleceğiz

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Daha önce yazdığım gibi;
    30.11.2023 tarihi itibari ile bankada dövizi olan DDKKM yapabiliyor. Şans kaçmadı.
    TL KKM ise sonlandırıldı. Yani yeni TL KKM açılmıyor.
    Ama DDKKM açılabiliyor.
    Teşekkürler. Olay şu. Aslında uzun zamandan beri döviz tutuyorum. Ama bir bankadan başka bir bankaya elden aynı gün yatırdım. Şimdi bu sorun teşkil eder mi? Bir ara bankalara sormuştum artık yapmıyoruz cevabını almıştım. Hangi bankayı tavsiye edersiniz? gidip görüşeyim.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu yabancı kuruluşların tahminlerini kaydediyorum 2024 sonu dalga geçmek için güzel malzeme olacak baya güleceğiz
    https://youtu.be/IbfoUNkG4cE?si=wljBv1YA37xpwwng. Remzi hoca başımıza ne geleceğini soylemış.bu kan emiciler niye iltifat düzüyor lar önceden belli oldu....ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    https://youtu.be/IbfoUNkG4cE?si=wljBv1YA37xpwwng. Remzi hoca başımıza ne geleceğini soylemış.bu kan emiciler niye iltifat düzüyor lar önceden belli oldu....ytd
    güzel demiş yalnız şu konuda çok yanılıyor doları uzun süre tutacaklarmış insanlar yılıp satacakmış biraz aklı olan sıcak paranın çıkarken nasıl bir kur krizine sebep olduğunu bilir ayrıca çevremde tanıdığım pek çok esnaf var hepsi faizden çok şikayetçi bizi bitirdi faiz diyorlar çoğu akp li bu faiz uzun süre asla devam edemez remzi beyin videolarında abartı mutlaka oluyor u yüzden pek izlemeyi tercih etmiyorum

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    güzel demiş yalnız şu konuda çok yanılıyor doları uzun süre tutacaklarmış insanlar yılıp satacakmış biraz aklı olan sıcak paranın çıkarken nasıl bir kur krizine sebep olduğunu bilir ayrıca çevremde tanıdığım pek çok esnaf var hepsi faizden çok şikayetçi bizi bitirdi faiz diyorlar çoğu akp li bu faiz uzun süre asla devam edemez remzi beyin videolarında abartı mutlaka oluyor u yüzden pek izlemeyi tercih etmiyorum
    Seçime kadar pozitif hava pompalayacaklar..Bunu herkes görüyor da asıl seçimden sonra gizli IMF programı , açık IMF programı ya da saldım çayıra modu ekonomi mi olacak ..Şunun şurasında kaldı max 2 ay....

Sayfa 397/725 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •