Sayfa 581/734 ÝlkÝlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 5871 madde; 4,641 - 4,648 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - IX

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alýntý Originally Posted by canlý Yazýyý Oku
    Çarþý mobil uygulama olsaydý iyiydi. Aktiften ucuza dolar satýþý , müþteriyi kafesleme yöntemi olmuþ. 500 dolar bile alsanýz nakit alamýyoruz. Baþka bankaya swýft yaparak oradan elden alýrým diye düþündünüzse boþuna. Swýft talimatýnýz 2 günde geçer. Ne anladým bu iþten..

Belki de sadece ben bu tip bir bahtsýzlýk yaþamýþýmdýr. Zira çok þikayetçi yok.
    þubelerinden nakit çekebiliyorsunuz. herhangi bir sorun yaþamadým.
    https://www.aktifbank.com.tr/hakkimi...iz/subelerimiz
    “Sermaye piyasasý, sabýrsýz kiþiden sabýrlý kiþiye para aktaran bir araçtýr". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

On hesap .
    250k kadar
    32 günlük 51
    92 günlük 52
    250 - 1000k
    32gunluk 50
    92 günlük 51
    Son düzenleme : paramanya; 19-03-2024 saat: 11:34.

3.  Alýntý Originally Posted by Trade Shark Yazýyý Oku
    þubelerinden nakit çekebiliyorsunuz. herhangi bir sorun yaþamadým.
    https://www.aktifbank.com.tr/hakkimi...iz/subelerimiz
    Ben bunlarla 13 yýldýr çalýþýyorum. 2 yýl öncesine kadar mükemmeldi. Zaten bu nedenle tüm ülkede sempati toplayarak tabana yayýldý. Sanýrým yeterli hatta fazla müþteriye ulaþtýlar ama alt yapýyý ( çalýþan ve þube sayýsý ) geliþtiremediler. Çok kaba çalýþanlarý olmaya baþladý. Müþteriye yalan söyleyerek baþýndan savmayý marifet sanan çalýþanlar....

Ben Ýstanbul ve Ankara özel bankacýlýk müþterisiyim. 1 yýl da 3 kez dolar nakit almaya çalýþtým ama alamadým. En son geçen hafta 3 bin dolarý swýft yaptým. 2 gün geçti halen '' banka onayýnda '' görünüyordu. Þubeyi aradýðýmda '' bizden çýkmýþ, aracý veya karþý bankada görünüyor '' diyordu. swýft talimatý iptal tuþuna bastýðým anda dolar hesabýmda 3 bin dolar belirdi. Hani para çýkmýþtý. Gn. Md. lüðe yazý yazdým. Güya bana ulaþamýyorlarmýþ. Oysa e-postam kayýtlý. telefonumu 8 sn. çaldýrýp kapattýlar, ulaþýlamadý diyorlar.

Zorla güzellik olmayacaðýna göre terk ettim. Ýstanbul da oðlumda 750 dolarý elden alamýyor. PTT ayrý bir sorun. Dediðim gibi biraz da belki biz fazla titizlik gösteriyoruzdur. Rahat olmak, umursamaz olmak lazým ki soruna sorun gibi bakmamayý öðrenelim.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alýntý Originally Posted by canlý Yazýyý Oku
    Ben bunlarla 13 yýldýr çalýþýyorum. 2 yýl öncesine kadar mükemmeldi. Zaten bu nedenle tüm ülkede sempati toplayarak tabana yayýldý. Sanýrým yeterli hatta fazla müþteriye ulaþtýlar ama alt yapýyý ( çalýþan ve þube sayýsý ) geliþtiremediler. Çok kaba çalýþanlarý olmaya baþladý. Müþteriye yalan söyleyerek baþýndan savmayý marifet sanan çalýþanlar....

Ben Ýstanbul ve Ankara özel bankacýlýk müþterisiyim. 1 yýl da 3 kez dolar nakit almaya çalýþtým ama alamadým. En son geçen hafta 3 bin dolarý swýft yaptým. 2 gün geçti halen '' banka onayýnda '' görünüyordu. Þubeyi aradýðýmda '' bizden çýkmýþ, aracý veya karþý bankada görünüyor '' diyordu. swýft talimatý iptal tuþuna bastýðým anda dolar hesabýmda 3 bin dolar belirdi. Hani para çýkmýþtý. Gn. Md. lüðe yazý yazdým. Güya bana ulaþamýyorlarmýþ. Oysa e-postam kayýtlý. telefonumu 8 sn. çaldýrýp kapattýlar, ulaþýlamadý diyorlar.

Zorla güzellik olmayacaðýna göre terk ettim. Ýstanbul da oðlumda 750 dolarý elden alamýyor. PTT ayrý bir sorun. Dediðim gibi biraz da belki biz fazla titizlik gösteriyoruzdur. Rahat olmak, umursamaz olmak lazým ki soruna sorun gibi bakmamayý öðrenelim.
    dijitalleþme olarak önde ama yazdýðýnýz geri kalan herþey doðru.
    çekim öncesi þubeye 2 gün önceden bilgi vermek gerekiyor. swift tarzý iþleri iþim gereði bildiðim için o yönteme bulaþmadým. PTT desen allahlýk.
    “Sermaye piyasasý, sabýrsýz kiþiden sabýrlý kiþiye para aktaran bir araçtýr". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Ýkinci el oto satýþýnda yeni karar... Süre uzatýldý

Ticaret Bakanlýðý ikinci el otomobil satýþlarýna getirilen kýsýtlamalarda süreyi 1 Temmuz 2024'e kadar uzattý.

Hani galerilerde araç dolu idi.

Bu uzatmanýn anlamý ne?

Dolar mý artacak ki millet arabaya yatýrým yapamasýn diye mi uzatma devam ediyor?

Dolarý ani artýrmayacaksan bu uzatma neyin nesi?

Yüzde 25 kira artýþ kýsýtlamasýný da uzatýrlar bu kafa ile...

Al sana serbest piyasa...
    KESÝNLÝKLE YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.
    Sadece Kendi Düþüncelerimdir. Buna göre iþlem yapmayýnýz.

Hoþgeldin faizlerinde en yüksek Denizbank þu an , 1 aylýk %52 , 3 aylýk %54...

TEPAV: Politika faizi 500 baz puan artýrýlmalý
    Türkiye Ekonomi Politikalarý Araþtýrma Vakfý (TEPAV) para politikasý deðerlendirme notunda politika faizinin 500 baz puan artýrýlmasý ve verilere baðlý olarak ilave sýkýlaþtýrma yapýlabileceðinin belirtilmesi gerektiðini söyledi.

Alýntý Originally Posted by Paragöz35 Yazýyý Oku
    Hoþgeldin faizlerinde en yüksek Denizbank þu an , 1 aylýk %52 , 3 aylýk %54...
    Kemiksiz mi.???

TL mevduat intihardýr.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyasý.!!!
    Kötümser yalnýz tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ýþýðý görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ýþýðý hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 581/734 ÝlkÝlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •