Sayfa 388/709 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 5665 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Özel okulların çoğu merdiven altlarında açılan bildik market zincirler gibi olmuş.internette gezinirken reklam olarak karşıma çıkıyor 'bu aya özel avantajları kaçırmayın'diye.Ne satıyorsun sen arkadaş et,süt,yumurta falan mı aylık indirim kampanyaları yapıyorsun.Bir bina,masası,sandalyesi,kasiyer mantığıyla da öğretmen alıp çalıştır bitti gitti işte.Bir de her okulun yılın modası gibi enteresan pazarlama taktikleri var 'kişiye özgü öğretim modeli,mentör öğretmen,yetenek gelişim programı,çift dilli eğitim,bireyselleştirilmiş eğitim vs vs ' bunlara bakınca vay anasını diyoruz okula bak bizim çocuğa kanat takıp uçuracaklar.Hele çoğu özel okulun yabancı dil eğitimleri kötünün de kötüsü yabancı öğretmen diye formasyonu ve yeterliliği olmayan (aslında öğretmen olmayan) iki ay içerisinde alınmış basit sertifikalarla çocuklara yabancı dil eğitimi veriliyor(aslında yutturuluyor).Okul tanıtım günlerinde ve birebir görüşmelerde anlattıkça anlatılıyor veli bakıyor ingilizce yanında birde seçmeli ders almanca ve fransızca ooo süper,keman var birde piyano en önemlisi de çocukların yetenekleri ve öğrenme stillerine göre eğitim veriliyormuş.Süpermiş aşkım bizim çocuk buradan yürür gider kayıt ücreti nedir diye soruyor anne/baba 200,300,400,500 bin tl kim nereden tutturursa +kdv+yemek+kiyafetler+genel giderler+yabancı dil kitapları liste uzadıkça uzuyor.Eşşek gibi çalışan anne baba her ay yine eşşek yükü gibi paraları okula ödüyor.Veli toplantıları olur birde okul yönetimi mutlaka uyarır öğretmenleri öğrenci hakkında olumsuz hiç birşey söylemeyin diye çünkü okul yönetiminin gözünde öğrenciler müşteridir ve velinimettir.Anne baba oturur öğretmen geçer karşılarına oğlunuz/kızınızla herşey çok güzel gidiyor,gayet sosyal derslere katılımı iyi ooo süper herşey.Veli biraz kaygılıdır başlar anlatmaya ingilizcesi biraz iyi değil,matematiği de zayıf gibi,fen dersini de sevmediğini söylüyor ayrıca hiç kitap okumuyor öğretmen hemen pozisyon alır söylediklerinizi notlarıma alıyorum merak etmeyin varsa eksiklikleri tamamlarız der. Aslında öğretmen söylediğine kendisi de inanmamaktadır mobbing,düşük maaş ve ağır çalışma koşullarından öyle bunalmıştır ki iyi bir eğitim verecek mecali bile kalmamıştır.
    İstisnasız çoğu özel okul böyledir.Elbette akademik olarak,dil olarak çok iyi eğitim veren özel okullar var bunları ayırarak söylüyorum.Günümüz koşullarında ise bu iyi okullara gitmenin iyi de bir bedeli var kaç kişi karşılayabilir.
    Harfiyen doğru , çaresizlikten bütçemize göre , verdik bir yere , amcim.english öğrenmesi için başka bir beklentim de yok ,kurs yerine buraya verdik farzediyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Ooo vurdum voleyi :%
     Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Bende de 0.20..
    Sn.yolgider şaka mı demiş. Sizde sadece internetten bakarak dalga geçmişsiniz. Her işin kolayına kaçan toplum fertlerinden beklenen budur !! Şubeye '' böyle böyle bir oran varmış, doğrumu '' diye sordunuz mu ?

https://dosya.hizliresim.com/PQioOUEbN17frGK/file

Hastanede hastamın başındayken müşteri temsilcim arayarak yeni çıkan oranı söyleyince bende insanlık yaptığımı sanarak aceleyle buraya - insanlar faydalansın - diye yazdım. hepinizden çok özür dilerim bir daha geyik muhabbetlerinizi bölmem, oran yazmam.

3. merhaba arkadaşlar,bugün aldıgım oranlar;halkbnak %44 akbank %44 garanti %43 bunlar 32 gün için,eger 92 gün olursa +1 puan veririz dediler.sanki gitttikçe oranlar düşme egiliminde

4. Özel şirket tahvillerini de araştırın arkadaşlar

5.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar,bugün aldıgım oranlar;halkbnak %44 akbank %44 garanti %43 bunlar 32 gün için,eger 92 gün olursa +1 puan veririz dediler.sanki gitttikçe oranlar düşme egiliminde
    Ne kadar bir tutar için?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Ne kadar bir tutar için?
    2 milyon tutar

7.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Sn.yolgider şaka mı demiş. Sizde sadece internetten bakarak dalga geçmişsiniz. Her işin kolayına kaçan toplum fertlerinden beklenen budur !! Şubeye '' böyle böyle bir oran varmış, doğrumu '' diye sordunuz mu ?

https://dosya.hizliresim.com/PQioOUEbN17frGK/file

Hastanede hastamın başındayken müşteri temsilcim arayarak yeni çıkan oranı söyleyince bende insanlık yaptığımı sanarak aceleyle buraya - insanlar faydalansın - diye yazdım. hepinizden çok özür dilerim bir daha geyik muhabbetlerinizi bölmem, oran yazmam.
    Hocam görüştüm yeni usd girişi için %5 veriyorlarmış.Kampanya dün başlamış.Dün ve daha önceki günlerde hesabında dolar olanlar için bu kampanyadan yararlandıramıyoruz bilgisi verdiler.Sizin yeni para girişimi?Geçen hafta da vadesiz usd hesabıma dolar almıştım onun için de olmaz dediler % 5

8.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    2 milyon tutar
    Denizbank dijital kanallardan açılan vadeli hesaplara 92 güne 47 veriyor hocam.

Sayfa 388/709 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •